Aké bundy na jar pofrčia?

Tohtoročná jarná kolekcia bude skutočne rozmanitá. Opäť sa budeme mať na čo tešiť. Do módy sa dostanú ďalšie podoby skvelých, pohodlných mikín, opäť sa trochu rozšíri kolekcia sák, ktorá sa teraz tiež hojne nosí, a to hlavne v kombinácii s džínsami a teniskami. Čo sa týka jarných búnd, veľa nových kúskov sa nám neukáže. Krok vedľa neurobíme, pokiaľ si na seba prehodíme to, čo frčelo vlani. Poďme si povedať, aké bundy sa na jar oplatí vytiahnuť zo svojich šatníkov.

Keď príde jar, znamená to, že opäť odzvonilo všetkým huňatým kožuchom, ktoré sme sa počas zimy naučili nosiť. Do módy sa bohužiaľ dostanú strieborné kúsky – strieborná farba je však pekná iba na topánkach, nie na bundách. Ak si kúpite bundu v striebornej farbe, bohužiaľ budete vyzerať ako kozmonaut, po čom rozhodne netúžite.

Poďme si však povedať, aké bundy sa tento rok na jar zaručene budú nosiť.

Sú libo kriváky?

Opäť sa potvrdí to, že kriváky sú doslova nesmrteľné. Pokiaľ si kriváky oblečiete, neudáte s nimi chybu. Opäť bude platiť, že farebnosť sa na jar vypláca. Okrem čiernych krivákov by ste tak mali mať aj horčicovo žlté kriváky alebo červené kriváky, ktorými budete žiariť na míle ďaleko.

A opäť u týchto farebných krivákov platí, že si treba dávať pozor na kombinácie!

A čo kabáty?

Samozrejme by ste nemali zanevrieť ani nad kabátmi. Kabáty rovného strihu sa tento rok zaradili aj medzi nesmrteľné kúsky, ktoré sa oplatí mať vo svojom šatníku hneď v niekoľkých farbách či v niekoľkých dĺžkach. Vynikať budete hlavne s dlhými kabátmi, ktoré siahajú až do polovice lýtok, ale tiež neurobíte zle, keď si kúpite kabát siahajúci sotva pod zadok.

Aj na džínsové bundy sa dostane

Počas neskorej jari sa dostane aj na džínsové bundy. Než sa ukáže slniečko v plnej svojej kráse, budete môcť nosiť džínsové bundy v tej teplejšej podobe s kožúškom. Až sa začne otepľovať, už nič nebude brániť v tom, aby ste nemali džínsové bundy v tej klasickej, kratšej podobe.