Jar v znamení kvetín

S príchodom jari prichádza tiež nutné zmeny, ktoré musíte vykonať. Najmä sa jedná o naše vlasy, ktoré (najmä u žien) cez krutú zimu veľmi trpeli. Musíme im dodať potrebného elánu a opäť ich rozžiariť a vyživiť. Samozrejme zmeny sú potrebné aj v našom šatníku i botníku. Čižmy konečne vymeníme za veľmi obľúbené tenisky, ktorých sme sa na začiatku zimy nemohli vzdať. Nohy budú zase v stopercentnom pohodlie, čo je presne to, čo potrebujeme. Z šatníka treba vybrať to zimné oblečenie. Je čas na tie ľahšie kúsky, ktoré sú na jarné teplejšie mesiace ako stvorené. Nesmieme zabúdať na jarné bundy. Medzi tie patrí jednoznačne skvelé bundy bomber, ktoré sú stále na vrchole priečok popularity. Aj roztrhané džínsy si znovu nájdu svoje miesto, pretože aj tento trend jednoznačne nestarne. S jarnou sezónou však prichádza aj veľa iných nových módnych trendov. Čo teda oživí nastávajúcu sezónu?

Zamerajte sa na kvetinové vzory

Práve kvety tento rok budú dominovať jarnej sezóne. Kvetov síce bude počas jari všetkého všudy dosť, avšak vo vašom šatníku sa taktiež musí vyskytovať. Samozrejme zabudnite na tie veľké masívne kvety. Tými bohužiaľ nikoho neohúrite. Voľte radšej tie drobnejšie kvetinové vzory, ktoré pôsobia roztomilo a vkusne. Gýčovito veľké puky či inak rozkvitnuté kvety nie sú tým, čím by ste oslnila okoloidúci dav. Ak zvolíte jemné kvety napríklad na saku či obľúbené blúzke, jednoznačne zabodujete. Odporúčajú sa tiež kvety na kabelkách alebo na obľúbených blúzkach. Vyhnite sa však rovnakému vzoru na nohaviciach, džínsach, legínach či teplákoch. Táto voľba taktiež nebude dobrá, rovnako ako nie je dobrá voľba gýčovito veľkých kvetov. V jednoduchosti a maličkostiach sa predsa vždy skrýva sila.

Nikdy však nekombinujte kvety s kvetinami. Vznikne vám tak nepekný outfit, ktorý bude iba pôsobiť zmätene, a to z toho dôvodu, že tento vzor so vzorom rovnakým pôsobí na nás ako smršť či roj kvetín, čo jednoducho nepôsobí dobre. Radšej jednotlivé kúsky kombinujte s jednofarebnými druhy oblečenia, napríklad kvetovanou blúzku s čisto čiernymi džínsy.