Páni a poltopánky – to je to pravé!

Módne trendy sa dotýkajú nielen dámskeho, ale aj pánskeho sveta. Aj muži môžu dbať na svoje oblečenie, a to je predovšetkým to veľké lákadlo, ktoré zaberá na každú ženu. Ak sa muž vie obliecť, dokáže sa ženou naozajstné zázraky. Ženy milujú mužov, ktorí vedia, čo sa teraz nosí, a nosí to. Sú si teda isté, že keď budú mať narodeniny, môžu požiadať o skvelý darček v podobe vkusné kabelky. Páni, ktorí aspoň okrajovo sledujú najnovšie a najštýlovejšie trendy jednoznačne nesklamú. Okrem iného tiež zaujmú na prvý pohľad, a to nielen na dámy. Aj mužské oko dokáže oceniť, keď sa jeho druh oblečie vkusne.

Najväčším trendom v pánskej móde sú jednoznačne poltopánky. Tie sú úplne geniálne a nadčasové. Okrem iného sa skvele hodí k rôznym lookům, a tak tento kúp jednoznačne nebude márny. Teraz sa vyskytuje v období, ktoré nasleduje tesne po plesovej sezóne. Tá zaznamenala tiež zaujímavý poznatok, a síce poltopánky ožili rôznymi farbami. Moderné a trendy však zostávajú len tie v hnedom prevedení. Pokiaľ k nim zladíte tmavomodrý oblek, budete úplne perfektne odetí. Košeľu voľte jednofarebnú. Zabudnite na pestrofarebné odtiene, ktoré sú úplne „out“. Voľte radšej bielou či svetlo modrou košeľu, ktorá sa radí medzi vždy spoľahlivé klasiky. Na také kúsky sa môžete vždy obrátiť a vždy sú dobrou voľbou, aj keď si myslíte, že týmto výberom neurobíte dobre. Navyše by ste ich mali určite mať vo svojom šatníku, rovnako ako hnedé poltopánky vo svojom botníku. Čierne typy vyhoďte oknom, pretože takéto kúsky sa už jednoznačne nenosí. Buďte trendy a zvoľte si radšej to hnedé prevedenie, na ktoré sa budete môcť stopercentne spoľahnúť!

Do poltopánok patrí tiež skvelé ponožky. Tie musíte tiež určite mať v šuplíku, avšak nie tie všedné kúsky. Zabodujete rozhodne pestrofarebnosťou. Čím vzorovanejší a farebnejšie, tým lepšie! To udáva skrátka súčasná móda. Keď mu si farbami nie ste istí, vyberte ponožky od značky Happy Socks. Táto značka sa stala úplným fenoménom a pre mužov je vždy otvorená.