Dámsky šatník doplňte a oživte staré oblečenie nožnicami aj žehličkou

Leto je v plnom prúde a ak robíte poriadok vo svojej šatníkovej skrini a hovoríte si, že niektoré kúsky odevu proste ešte rozhodne nechcete poslať ďalej, aj keď im niečo chýba alebo možno prebýva. Skúste sa inšpirovať našimi radami. Rozhodne ale takto upravené kúsky doplňte super novými kúskami. Občas k super modernému novo zakúpenému kusu oblečenia, ktorý vám bude jednoducho celé okolie závidieť, nie je už navyše potrebné dávať niečo, čo to prebije. Niekedy postačí nožnice, žehlička a ihla s niťou. Zvládne to úplne každý, nemusíte byť stopercentná krajčírky. Vrátili sa nažehlovačky a letí tie veselé, banány, pusinky, hviezdičky, motýle, veselé fúzy a nažehľovacie záplaty, ktoré sa nosia na džínsoch, bundách, mikinách a tričkách.

Rifle, denim a džínsy

Rifle sa budú nosiť stále. Z módneho prehliadkového móla hneď tak nezlezie, aj keď sa pomaly sťahujú úzke skinny džínsy, ale ešte sa ich stále nadobro zbavovať nemusíte. Teraz sa nosia aj široké nohavice s vysokým pásom a vrátili sa aj nohavice do zvonu. Pokiaľ máte dome akékoľvek staré džínsy, v ktorých sa ešte stále cítite dobre, len už sa proste neblýskají novotou a sú už možné trochu nudné. Môžete ich skrátiť, pretože na jar bude opäť moderná dĺžka sedem osmín a dĺžka nad členky. Ohrňte nohavice tak, kam ich chcete mať dlhé, a potom ich jednoducho a proste odstrihnite. Nitky sa nosí a džínsy sa dajú oživiť dierami na kolenách, rovným strihom zľava doprava, nemusíte až od švu ku švu, pretože medzery sa postupom času pri nosením zväčší samy. Potom si k nim zaobstarajte sexy tom s odhalenými ramenami alebo super transparentné košeľu.

Nosia sa strapce napríklad aj na tričku

Oživiť môžete tiež tričká, pretože sa nosí strapce. Tričká môžu mať skvelý potlač, ale môžu byť aj jednofarebná. Skúste oživiť strih, ktorý v spodnej časti trochu výletným a prevzdušníte. Strapce vytvoríte nastříháním prúžkov, ktoré sa potom úplne prirodzene skrúti a budú vyzerať fakt dobre. Môžete z nich zapliesť tiež vrkôčiky. Crop top môžete vyrobiť aj zo starej mikiny. Ak máte malú veľkosť, pokojne odstrihnite priateľovmu mikinu pokojne len tak od oka nad pupkom a budete na party za hviezdu. V takomto modeli sa budete cítiť ako Rihanna. Oplet ale platí, že k takému tričku či croptopu musíte mať supermoderné padnúce džínsy alebo kraťasy. Neberte si nikdy na seba len také upravené kúsky.