Looky, ktoré je možné si vziať do divadla

Občas každý z nás má chuť vydať sa za kultúrou. Pokiaľ taký pocit máte aj vy, mali by ste sa vydať do divadla, čo je obrovský divadelný zážitok, na ktorý určite budete pamätať dlho. V súčasnej dobe je k dispozícii mnoho divadiel, ktoré môžete navštíviť. V niektorých hrajú známejší herci, v iných menej známi, to však nič nemení na kvalite odohrávanej hry. Pokiaľ ste si už vybrali divadelné predstavenie, máme pre vás niekoľko tipov na outfity, ktoré si do divadla môžete vziať. Outfity sú výhradne dámske, pre pánov zase niekedy nabudúce.

Keďže je divadlo kultúrnej inštitúcie, nemali by sme si do tejto inštitúcie brať tepláky ani džínsy. To sa skrátka nehodí, v takých outfitoch hrozí vyhodenie z divadla. Radšej sa nechajte inšpirovať našimi lookmi a trhnite na seba pozornosť aj samotných hercov na javisku.

Šaty dlhé zahaľujúce ramená

Pokiaľ sa vydávate do divadla v čase, keď vonku nie je práve teplo, odporúčame si vziať šaty, ktoré sú dlhé pod kolená. K nim pridajte čižmy nad kolená a samozrejme nezabudnite na poštár, prípadne na listovú kabelku, ktorá dotvorí look. Vlasy si sčešte hore, nech vyniknú šaty.

Ak sa necítite v čižmách, samozrejme je tu možnosť vziať si lodičky. Okrem nich si môžete vziať aj sandálky s plnou špičkou a remienkom okolo priehlavku.

Kostýmy sú stále elegantné

Dámy môžu podčiarknuť svoju ženskosť elegantným kostýmom, ktorý nie je nič zakázané, mnohokrát dokonca vyzerá oveľa lepšie ako akékoľvek šaty. Ku kostýmu vždy voľte vhodný top, ktorý by rozhodne nemal byť presvitajúci. Ku kostýmu voľte väčšie písanie a samozrejme lodičky (nízke topánky opticky zmenšujú a rozširujú postavu v kostýme).

Skladané sukne ako pre princeznú

Populárne sú aj skladané sukne, ktoré sa doplnia o jednoduchý top, body alebo blúzku. Nebojte sa výraznejšej sukne, červená upozorní, no je veľmi elegantná. Doplniť ju je možné o jednofarebný top, ktorý bude oproti farbe sukne nevýrazný. K tejto sukni sa opäť hodia sandálky s remienkom okolo priehlavku.