Čo si obliecť v lete do práce?

Aj keď by sme počas horúcich letných dní radšej zostali doma, peniaze nepadajú z neba, musíme si ich zarobiť. Preto sa musíme uskromniť a chodiť každé ráno do práce, pretože na život jednoducho potrebujeme peniaze. Ak však patríte k ľuďom, ktorí sa v práci rozhodne nechcú potiť v nepohodlnom oblečení, možno si kladiete otázku, čo si obliecť. Ale už si nerobte starosti s dilemou, pomôžeme vám.

Elegantné kombinézy aj do kancelárie

Máte v práci pravidlá obliekania, ktoré musíte dodržiavať? Pravdepodobne máte pravidlo, že musíte nosiť elegantné kúsky. Nikde však nie je napísané, že inteligentné kúsky nemôžu byť pohodlné. Vezmite si napríklad kombinézy, ktoré sú veľmi pekné a naozaj pohodlné. Dnes sú k dispozícii kombinézy voľnejších strihov, užších strihov, krátke a dlhé kombinézy. Skrátka, určite si vyberiete takú, v ktorej sa budete cítiť dobre a ktorá sa hodí k vašej práci. Potom ich doplňte hodinkami alebo taškou cez rameno.

Espadrilky pre bezbolestnú chôdzu

Nemusíte do práce nosiť len podpätky, opäť sa to nikde nepíše. Vzdajte sa preto nepohodlnej a bolestivej chôdze, vymeňte lodičky na ostrých podpätkoch za pohodlné espadrilky, ktoré sú pohodlné, ale elegantnejšie ako obyčajné ponožky.

Do práce môžete chodiť aj v šortkách

Ste skôr milovníkom šortiek? Môžete ich nosiť aj do práce. V súčasnosti sú šortky dostupné v rôznych štýloch, stačí si len vybrať. Odporúčame vám šortky, ktoré nie sú vyrobené z džínsoviny, ale z prírodných materiálov, v ktorých sa nepotíte a v ktorých sa cítite naozaj dobre. Ak sú to šortky so zaväzovaním v páse, je to skvelé. Takéto šortky doplňte malou kabelkou cez rameno a čipkovaným, voľným topom.

Plisovaná sukňa pre pohodlnú eleganciu

Do práce môžete nosiť aj takzvanú plisovanú sukňu, ktorá je naozaj veľmi pohodlná a vkusná. Môžete ho ľahko skombinovať s farebným topom a výraznými náušnicami, ktoré sa hodia k vášmu tvaru tváre.