Čas na novú bundičku

Tak a je to tu! Počasie sa nám stále pomalinku ochladzuje a tak prichádza ten pravý čas vytiahnuť štýlové bundičky. Ale tiež sa vám zdá, že je potrebné si urobiť radosť nejakým tým novým kúskom? Predsa len je fajn si urobiť radosť niečím novým. V móde sa každú sezónu objaví niečo, čo tu tú minuloročnú nebolo, takže prečo si pre tento zvršok neskočit? A akú bundičkou si môžete oživiť šatník, aby bola hitom tohtoročnej jesene? Prezradíme vám to.

Parka

Toto je jeden z veľmi praktických kúskov, ktoré navyše vyzerajú luxusne a elegantne. Parka je skvele kombinovateľná. Môžete ju nosiť ako k športovému tak aj k elegantnému oblečeniu. Najlepšie kombinácií sú úzke tmavé legíny a svetlejšie blúzka. Vďaka dĺžke, ktorá je pod zadoček, vám v bunde bude krásne teplúčko a ani silný vietor vám pod bundu nezafoukne.

Kožená bunda

Čo by to bol za jeseň, keby ste ani raz nevyšla v koženej bunde. Tieto bundy k jeseni proste neodmysliteľne patrí, a každá žena by aspoň jednu mala mať vo svojej šatníku. Sú skvele teplé a neprefúknu. Báječne vyzerá ako k džínsom, tak aj k šatám. Môžete ju kombinovať takmer s celým šatníkom a neurobíte chybu.

Tento rok sa nosia pestré farby, takže nehľadajte v kožených bundách iba prírodné farby. Skúste sa odviazať a siahnite po modrej, červenej alebo horčicovo žltej.

Trenčkot

Farba by mala byť vo svetlejších odtieňoch. Svetlo hnedá, krémová alebo tiež zelená to sú farby, ktoré letia. Trečkot by mal byť objemnejšie, dlhšie a čím väčšie vrecká a gombíky tým lepšie.