Zimná bunda za pár eur

Vianoce sú za nami a povianočné zľavy v obchodoch sú v plnom prúde. Zima nám ukazuje svoju silu, a preto je ten pravý čas kúpiť si štýlovú bundu alebo kabát za zlomok ceny. Kto by tomu dokázal odolať?

Na výber toho máme veľa. Preto je treba si vybrať to pravé priamo pre vás. Zvoliť môžete ako klasiku, tak i originalitu. Ak sa nebudete môcť rozhodnúť, ktorým smerom sa dať, vďaka nízkym cenám sa nemusíte ostýchať a siahnite po obojím.

krivák

Poznáte tento kabát? Ak nie je to obrovská chyba, pretože tento kabát z módy asi nikdy nevyjde a hodí sa snáď ku každému outfitu. Preto je nutné túto chybu napraviť a zaobstarať si ho čo najskôr. Ak siahnete po tom koženom, tak vás ani padajúci sneh neprekvapí. Zimné krivák sú väčšinou opatrené vnútorným kožúškom, takže mrznúť určite nebudete.

prešívaná bunda

Rovnako ako vlani, tak aj tento rok sú v móde prešívané perové bundy. Nebojte sa zaobstarať si lesklou zlatou či striebornou bundičku, pretože tieto farby sú stále IN. Bundy sú športového tak aj elegantného rázu, takže záleží len na vašom vkuse.

plyšák

Reč nie je o detskej hračke, ako by sa mohlo na prvý pohľad určite zdať. Jedná sa o kabát šitý z plyšu. Tento kabát vás dokonale zahreje vďaka veľmi teplé podšívke, takže sa vyhnete nepríjemnému vrstvenie oblečenia. Je ľahko kombinovateľný, takže je na vás, či zvolíte smer elegantný či športovejší. Ak sa nebojíte trocha extravagancie, choďte do toho a rozhodne nebudete ľutovať. Budete jedinečná a očarujúce.