Akú spodnú bielizeň si dámy kupujú najčastejšie?

Spodná bielizeň patrí k druhom oblečenia, ktoré si dámy kupujú raz za čas. Len máloktorá žena si kupuje čo týždeň nové nohavičky alebo podprsenky. Vie totiž, že výber spodnej bielizne nie je práve ľahká záležitosť. Nohavice musia rovnako ako podprsenky dobre padnúť, nikde neškrtiť alebo neťahať a musia byť navyše krásne na pohľad.

Zamerajme sa však teraz na nohavičky a prezraďme si, aké nohavičky ženy nakupujú na internete najviac. V poslednom čase sa totiž dostali na svetlo sveta štatistiky, ktoré odhalili, akú spodnú bielizeň ženy najviac uprednostňujú.

Zoštíhľujúce nohavičky vedú

Štatistiky ukázali, čo už dávno vieme, a síce že ženy sa starajú o svoj vzhľad. Chcú vyzerať štíhlejšie, než sú, a chcú si pomôcť rôznymi spôsobmi. Napríklad si kupujú zoštíhľujúce nohavičky, ktorých účel je jasný – má ich skrátka zoštíhliť.

Zoštíhľovacie nohavičky sú typické svojim vysokým pásom a taktiež svojou mäkkosťou a ľahkosťou. Väčšinou sú hodvábne a majú veľmi rýchle schnutie. Ženy ich možno majú rady aj preto, že dovoľujú pokožke dýchať a že krásne tvarujú pozadie. Najviac sa nosia hlavne na plesy alebo do upnutých šiat, v ktorých ženy chcú vyzerať naozaj skvele.

Čipkové tangá sú tiež obľúbené

Na druhom mieste sa umiestnili krajkové tangá, ktoré len potvrdili to, že ženy chcú vyzerať aj sexy vo svojej spodnej bielizni. Väčšinou majú krajkovanú aj podprsenku a spodný diel spodnej bielizne musí k tomu vrchnému perfektne ladiť.

Väčšinou sa volia univerzálne čierne, ale tiež sa v obchodoch nenechávajú tie červeno sfarbené. Aj biele sú pomerne kupované, aj keď sú pozadu za spomínanými červenými a čiernymi modelmi.

Všeobecne však možno povedať, že krajkové nohavičky sú obľúbené. Nemusia to byť práve tangá, ale aj nohavičky klasického strihu. Aj tie sa skrátka stále nosia a vedie opäť spomínaná trojica farieb, ktorá sa berie za najviac sexy kombo.