Získajte dokonalý dekolt

Dekolt môže byť jednou z najatraktívnejších častí tela. Podobne ako tvár alebo ruky tiež patrí medzi tie časti tela, ktoré najviac ukazujeme. Nepěstěný dekolt ale môže celkový dojem našej vizáže úplne pokaziť. Povädnutú pokožkou a hlbokými vráskamise nechce chváliť nikto! Existujú ale spôsoby, ako si očarujúce a mlado vyzerajúci dekolt udržať. 

Dekolt treba masírovať aj posilňovať 

Ak sa chceme pýšiť dokonalým dekoltom, musíme preto niečo urobiť. O pokožku je potrebné pravidelne starať. Podobne ako u tváre zaraďme peeling, krémy i vyživujúce masky! Ďalším tipom, ako udržať pokožku v dekolte napnutú, je pravidelné cvičenie. Skúsme zaradiť cviky s ľahšími činkami, ktoré svaly spevnia. Dekolt sa navyše krásne prekrví. 

Spite radšej na chrbte 

Zbytočné vrásky v dekolte si niekedy pridávame sami. Ponocovania, cigarety alebo alkohol nám rozhodne na kráse nepridajú! Ak si chceme udržať krásny dekolt, mali by sme prehodnotiť aj polohu spánku. Spaním na chrbte, alebo na boku si koledujeme o zbytočné vrásky! Ideálne je spať na chrbte. 

Krásny dekolt bez zotavovanie 

Okrem dekoltu si môžeme nechať pomocou dermálnych výplní omladiť pleť na tvári alebo vytvarovať nos. Samotná aplikácia zaberie dermatologům približne hodinu. Po ošetrení nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. Dermálnej výplne vydrží pôsobiť až jeden rok. Efekt uvidíme ihneď po ošetrení. Silnie ale v priebehu niekoľkých týždňov. 

A čo napríklad dermálnej výplne, na čo slúži? 

Omladenú pleť v dekolte nám doprajú špecialisti z pražskej Kliniky estetickej medicíny Mediestetik. Ryhy alebo vrásky vyrovnajú pomocou dermálnych výplňou čiže fillerov. Látka na báze kyseliny hyaluronovej je pre naše telo úplne prirodzená. Nemusíme sa báť bolesti, ošetrenie je miniinvazívnej a prebieha v lokálnej anestézii.