Ako liečiť rakovinu pomocou bežných vecí

Jej meno je Dr. Johanna Budwigová, vynikajúce vedkyňa, ktorá strávila prakticky celý svoj život štúdiom rakoviny. Zaoberala sa príčinami jej vzniku a snažila sa porozumieť množenie rakovinotvorných buniek. Nakoniec prišla s receptom, ktorý tiež súdobí onkológovia považujú za veľmi efektívne v boji proti rakovinotvorným bunkám. Najlepšie na tom je, že konzumáciou takejto stravy nič nepokazíte, aj keď rakovinou netrpíte, v najlepšom prípade môže pôsobiť ako kvalitné prevencia a v tom horšom vám neublíži. Či už však plánujete vyskúšať čokoľvek, odporúčame vám sa vždy poradiť so svojím lekárom.

Receptúra ​​na nezaplatenie

A čo je teda ten poklad proti rakovinovým bunkám? Je to predovšetkým kombinácia tvarohu a ľanového oleja. Verili by ste tomu? Potrebovať budete 1-2 hrnčeky syra Cottage, tvarohu, kefíru alebo možno použiť aj jogurt. 2-5 polievkových lyžíc s ľanovým olejom, najlepšie panenský, lisovaný za studena. Ďalej 1-3 polievkové lyžice rozomletých ľanových semienok.

Ľanové semienko je potrebné po rozdrvení ihneď spracovať, pretože rýchlo žltne. Môžete na to použiť mlynček na kávu. Jednotlivé ingrediencie zmiešajte dohromady, odporúča sa pritom medzi olejom a syrom pomer 1: 3. Ak sa rozhodnete použiť jogurt či kefír, môže byť pomer až 1: 9, nemusíte potom pridávať vodu na zriedenie, pretože to pravdepodobne nebude ani potreba. Ak budete chcieť zmes krémovejšia, možno pridať mlieko.

liečebný proces

Na začiatok ešte upresníme, že pomer oleja a syra je dobré mať v začiatkoch liečebné kúry nastavený 1: 1, po asi 10 dňoch 1: 2 a následne po ďalšom týždni môžete skončiť na pomere 1: 3, ktorý je uvedený vyššie v recepte. Ak použijete jogurt či kefír, postupujte analogicky a stupňujte pomery od 1: 3, cez 1: 6 po výsledných 1: 9. Odporúča sa počas liečby nesedět doma, ale pohybovať sa na vhodný čas aj na slnku. Nie je vhodné priame slnečné žiarenie, ale skôr polotieň, preto treba pod stromom.