Aké sú druhy sťahovacieho prádla a ako ho vybrať?

Sťahovacia bielizeň vás dokonale zoštíhlia a pekne vytvaruje vašu postavu. Zdôrazní vaše prednosti a vymodeluje zvodnú siluetu. Tvarujúci bielizeň oceníte pri slávnostných príležitostiach aj pri bežnom nosení. Aké sú druhy sťahovacieho prádla a ako ich použiť?

Vaše problémové partie v oblasti brucha, bokov, pozadia aj stehien dostanú so sťahovacím bielizňou úplne nový tvar. Pri výbere spodnej bielizne sa nechajte inšpirovať naším sprievodcom a vyberte si sťahovaciu bielizeň vhodné práve pre vás. Vďaka bezšvíkové technológii spodné prádlo dokonale priľne k telu a nikde vám nebude tvoriť faldy ani pod priliehavým oblečením. Dokáže zmenšiť vašu veľkosť aj o dve veľkosti.

sťahovacie nohavičky

Sťahovacie nohavičky môžu byť klasické, s vyšším pásom aj nohavičkové. Široká škála strihov sa dá skvelo využiť pod rôzne druhy oblečenia. Tvarujúce nohavičky vám zaistí pocit sebaistoty. Vyššia sťahovacie nohavičky vymodelujú postavu od hrudníka až po vaše stehná. Niektoré sú vybavené aj antibakteriálnym klinom. Pod legíny môžete zvoliť aj nohavičky, ktoré vytvarujú i stehná. V ponuke sú aj sťahovacie legíny pre vytvarovanie pozadie. Nohavičky do pása vám okrem brucha vytvarujú aj vaše pozadie.

sťahovacie body

Sťahovacie body je vhodné pod spoločenské šaty, oceníte je aj na bežné nosenie pod šaty. Ak si ho vezmete k sukni či k nohaviciam, nebude sa vám pri pohybe vyhrňovať ako blúzky a košele. Vaše bedrá a obličky budú stále v teple. Zoštíhľujúci body vám vráti späť sebavedomie. Sťahovacie body majú zapínaním na háčiky v rozkroku z trojaký možnosť nastavenia. Niektoré sú aj s nastaviteľnými ramienkami a Body s širokými ramienkami ocenia ženy s väčším poprsím. Tvarujúci body so silným sťahovacím efektom zoštíhli každú postavu. Alternatívou je aj sťahovací košieľka.

sťahovacia spodničky

Sťahovacia bezšvové spodničky sa hodí hlavne pod spoločenské šaty. Vytvarujú vašu postavu v problémových partiách, ako sú pas, brucho, boky i zadok. Spodnička môže byť aj bez ramienok alebo s odnímateľnými ramienkami. V ponuke je aj sťahovacia spodnička s vykrojením pod prsia, do ktorej dáte akúkoľvek podprsenku pre zvýraznenie poprsia s ľubovoľným typom košíčkov. Formujúce spodnička môže mať stredne silný alebo silný sťahovacie efekt. Docielite tak zvodných tvarov.

sťahovacia podprsenky

Sťahovacia podprsenky využijete nielen po pôrode, ale aj pre vytvarovanie väčších pŕs. Sú vhodné aj na šport a voľnočasové aktivity. Niektoré sú vybavené aj širšími alebo nastaviteľnými ramienkami. Existujú aj typy bezšvíkových podprseniek na klasické zapínanie. Bezšvové podprsenky neškrtí ani nedrú. Jemný elastický materiál je pružný, prispôsobí sa telu a dopraje vám voľnosť počas pohybu.