Aj váš pes môže byť fešák! Originálne doplnky pre psov, ktoré vás zladí

Milovníci psíkov určite poznajú tú túžbu a potrebu, dať svojmu miláčikovi len to najlepšie. Začíname pri psie stravy a končíme pri pelechu. Ale váš miláčik môže medzi ostatnými psíkmi skvele vynikať. Ako? 

Počuli ste o značke Demeven? 

Raz sa Lucie Dráždilová rozhodla adoptovať si sučku z útulku menom Emily. Samozrejme sa o ňu chcela dobre postarať, ale nech po meste behala ako behala, nemohla nájsť nič, čo by vyhovovalo jej predstave a požiadavkám. 

Rozhodla sa teda, že pre Emily vytvorí štýlové vodítko a obojok sama. Požičala si šijací stroj od kamarátky, nakúpila potrebné stuhy a látky a dala sa do práce. Vznik značky Demeven je na svete. 

Dieru v trhu so psími potrebami sa rozhodla zaplniť. Dala sa do podnikania so psími obojkami a vodítkami. Jej kamarátka Eliška Griffiths bola z ich originálnych, vychytaných a dizajnových kúskov nadšená. Lucka tak mala razom parťáčku v podnikaní. Eliška si vzala na starosť obchod, obchodných partnerov, zákazníkov, nákup materiálu a Lucka sa zaoberá produktovým portfóliom, marketingom a PR. Samozrejme Lucka zostala u kreatívne časti a prináša skvelé nápady, ktoré spoločne rozvíja. 

Čo u značky nájdete? 

U značky nájdete všetko, čo pre psíkov potrebujete, veľmi obľúbené sú kompletné sady na venčenie, ktoré zahŕňajú vodítko, obojok a kabelku pre vás. Môžete si byť istá, že medzi pejskařkami budete tá najštýlovejšie. Využiť môžete aj šatky, motýliky, známky a mnoho ďalšieho. Originálne vzor vás vždy poteší.