Zlatá aj strieborná jednoznačne vedie!

Móda je rovnaká ako žena – tiež nikdy nevie, čo presne chce, ale chce hlavne vlastne úplne všetko. Tá istá veta by sa dala povedať aj o móde, pretože jej posledný výkriky možno prirovnať k vreci plnému rôznych vecí. Mieša takzvane jablká s hruškami. Teraz nám dokonca mieša aj zlatú so striebornou, čo sú farby, ktoré jednoznačne rozžiari váš šatník. Musíte je stopercentne mať vo vašom šatníku. Ak ich nemáte, utekajte do obchodov a nakupujte o sto šesť! Pokiaľ hodláte zmiešať tieto dve farby, aj do toho sa môžete pustiť. Tu totiž spočíva tá nerozhodnosť módy.

Vždy bolo všeobecne známe v módnom svete, že strieborná so nekombinuje so zlatou. Vznikal potom veľmi zmätený efekt, o ktorý nemala záujem žiadna žena. Bohužiaľ sa však móda dostala do nejakého veku, v ktorom presne nevie, čo má chcieť. Preto sa rozhodla udať taký trend, ktorý by pojednával práve vo zmiešaní týchto farieb. Pre veľa ľudí môže byť táto kombinácia neznesiteľná a oku nelahodiace, avšak druhá rada ľudí bude absolútne podporovať túto novinku, a to najmä z toho dôvodu, že sa jedná o kombináciu ich obľúbených farieb.

Noste tieto farby radšej oddelene, nebude váš look pôsobiť zmäteným dojmom

Ak však patríte medzi tie módne maniakov, ktorí majú trochu vkus, nekombinujte ich. Používajte je zvlášť, pretože práve vtedy môžu jednotlivé farby vyniknúť. Ak sa vám však stane, že nechtiac skombinujete zlaté drobné náušnice s masívnejším strieborným náhrdelníkom, nie je to taká hrôza, pretože si tohto detailu nevšimne takmer nikto. Dávajte si pozor najmä na chvíle, kedy rovnakofarebná masívny náhrdelník budete chcieť skombinovať so zlatým veľkým náramkom. Tam už tá odlišnosť farieb bude vážne poznať a vzhľad nebude tak perfektné, ako ste si mysleli.
Jednotlivo však patrí farby k tým najlepším a najštýlovejším trendom – čo si budeme hovoriť.