Sú libo farebné ponožky?

Pestré farby budú tento rok to, čo bude dominovať skvelému jarnému obdobie. Jar so sebou neprináša len očakávané teplejšie dni, slniečko a vstávající prírodu, ale tiež aj nové módne trendy, ktoré iste neprehliadnu najmä módne maniačka, ktoré pre najhorúcejšie a najštýlovejšie novinky doslova žijú. Medzi aktuálne trendy patrí jednoznačne pestré farby, ktoré opäť po roku vykukujú zo svojich skríň. Čierne a iné tmavé farby nebudú zrovna tie, ktoré by ste mali nosiť, aj keď je čierna farba pre niekoho tým šťastným odtieňom. Na pestrosť dbajte nielen u jednotlivých kúskov oblečenia, ale aj u doplnkov.

Majte na pamäti, že by ste nemali kombinovať napríklad pestrý top s ešte pestrejšími nohavice. Táto kombinácia nie je práve to správnu. Výraznú farbu kombinujte s neutrálnym odtieňom. Napríklad voľte žlté či výrazne červený odtieň sa sýto čiernou. Kabelku si potom pokojne zvoľte opäť farebnejšie, ale s pestrosťou naozaj opatrne. Samozrejme sa vyhnite fosforu, pretože takéto farby sú to najšialenejšie, čo móda kedy do sveta trendov priniesla. Ešte, že táto „módna“ novinka opäť rýchlo zmizla z pultov všetkých obchodov.

Kde ale pestrosti nešetrite, tak to na doplnkoch. Výrazne farebné kabelky vždy doplní aj ten najnudnejší outfit a vykúzli z neho úplným unikátom. Teraz sa tiež stali veľmi populárne najmä farebné ponožky. Tie úplne trhajú rekordy v tých najrôznejších obchodoch. Čím viac farebné, tým lepšie! Kto rád nosí poltopánky, povinne musí mať v topánkach práve pestrofarebné ponožky rôznych vzorov. Tie najlepšie nájdete predovšetkým v ponuke ponožiek Happy Socks. Vďaka unikátnym vzorom a nejednotvárnosti sú ponožky absolútne excelentným a potrebným doplnkom vo vašom šuplíku. Tento módny trend je skvelý ako pre ženy, tak aj pre mužov. Nebojte sa vystúpiť z davu a upútať na seba pozornosť týmto skvelým doplnkom!