Záhradka reštaurácia môže mať svoj vymedzený priestor, Ako na to?

Máte pred reštauráciou záhradku a prajete si, aby sa vám po nej neproducírovali okoloidúci ľudia? Svoj priestor môžete vymedziť úplne jasne a presne. Ako na vkusné označenie priestoru?

Poslúži aj ako reklama

Reklamy pre našu reštauráciu nie je nikdy dosť. Bežne používame vonkajšie výstavné panely, ktoré informujú o tom, čo ponúkame. Pred vstupom máme osvetlený panel s ponukou pokrmov pre aktuálne obdobie. Výstavné systémy máme rozmiestnené aj v okolí nášho bydliska. Čo ale môžeme urobiť pre propagáciu nášho podniku priamo na mieste, to sú zábrany pre reštaurácie. Tieto vkusné a elegantné kúsky sa dajú ľahko rozmiestniť a potlačiť, aby na nich boli iniciály nášho podniku.

Jasné vymedzenie priestoru

Zábrany pre reštaurácie vymedzujú priestor, ktorý máte pre svoj podnik a jeho záhradku. Okolie tak bude vedieť, že v tomto priestore sa nie je vhodné pohybovať, pokiaľ nepatrí k hosťom reštaurácie. Najmä na rušnejších miestach sa toto vymedzenie stáva neoddeliteľnou súčasťou pokojného posedenia pre vašich hostí. Ľudia sa budú mať možnosť pobaviť medzi sebou a začujú sa. V čase, keď okolo prúdili davy ľudí, to totiž nebolo možné.

Prilákate nových klientov

Mnohí ľudia si k vám nenašli cestu práve vďaka tomu, že sa v záhradke necítili príjemne. Keď rozdelíte priestor a jasne vymedzíte miesto pre svoju záhradku, prilákate tak nových klientov. Tí budú mať možnosť sa k vám pozrieť aj napriek tomu, že to predtým nemali v pláne. Napokon tu bude dostatok zázemia. Samozrejmosťou je možnosť plochy nechať potlačiť úžitkovú reklamnú grafiku. Výplne sa môžu frézovať do ľubovoľných tvarov.

Vítaná novinka pre zamestnancov

Stačí, keď v dopoludňajších hodinách spolu so stolmi rozmiestnia aj zábrany, potom sa už môžu úplne pokojným spôsobom venovať svojej práci. Priestorom záhradiek nebude nikto prechádzať, nikto nebude rušiť a ohrozovať nosenie pokrmov a nápojov.

Zábrany môžu mať výplne zo skla, perforovaného plechu, dosky, hliníka alebo plastu.