Vyzerajte vďaka nohaviciam vyššia, ako na to?

Nepatríte práve k tým najvyšším osobám na svete? Nevešajte hlavu, veď oblečenie vie robiť zázraky. Zatiaľ čo niektoré oblečenie opticky rozširuje, iné oblečenie dokáže opticky človeka zväčšiť. Neveríte? Vyskúšajte niekoľko druhov nohavíc, ktoré vás naozaj vyššiu urobia.

Malý vzrast rozhodne nie je dôvod, prečo by sme mali byť smutní. Čo je malé, to je milé, hovorí sa. Ak vám však váš menšie rast naozaj vadí, nemali by ste vešať hlavu, keď existuje toľko kúskov oblečenia, ktoré vám pomôžu postavu opticky predĺžiť. Nevie to len topánky na podpätku, ale vie to aj nohavice, ktoré sú dnes k dostaniu na každom rohu.

Nohavice so vzorom vertikálnych prúžkov

Máte doma nohavice, ktoré nesú vzor vertikálnych prúžkov? Potom sa je nebojte obliecť, pretože to sú nohavice, ktoré vás dokážu opticky predĺžiť. O prúžkoch sa dlhú dobu vie, že dokážu predĺžiť, teda ak sú prúžky vertikálne. Nohavice s týmto vzorom sa navyše dobre kombinujú, nemusíte sa báť ani podobne pruhovaného kostýmu, v ktorom očaríte.

Nohavice s vysokým pásom

Dnes veľmi moderné nohavice sú tie s vysokým pásom. Ak je vo svojej zbierke zatiaľ chýba, rýchlo si ich bežte kúpiť. Aj tieto nohavice totiž vedia vašu postavu opticky predĺžiť, čo ocenia ženy menšieho vzrastu. Naviac vám vysoký pás zakryje väčšie bruško.

Pamätajte, s vyšším pásom sú dnes k dostaniu nielen klasické džínsy, ale aj obyčajné nohavice, ktoré majú väčšinou viazanie v páse, čo je veľmi štýlové, nemyslíte?

Nohavicové overaly

Opticky môžu predĺžiť postavu aj overaly, ktoré sú nohavicové. V takom prípade nemusíte vymýšľať zvršok, overal je krásny a ucelený. V najlepšom prípade by mal mať overal vysoko položený pas, tým dosiahnete naozaj vysoké, krásne postavy. Ak si taký overal zaobstaráte, myslite na to, že ho budete môcť vynosiť ako na žúr, tak na spoločenskú akciu aj na kávu s kamarátkou.