Vänskä sú jedničky!

Síce sa nám jar zatiaľ ukazuje v štýle škaredého počasia, ale to predsa neznamená, že by sme mali byť naštvaní na každý deň. Skúsme si ho teda vždy trochu zlepšiť napríklad skvelým lookom, ktorý nám vždy bude rozjasňovať deň. Úsmev nám vždy privodia napríklad žltá alebo pestro červená farba, s ktorou budeme určite dominovať v každom daždivom dni. Počas daždivého počasia však voľte jednoznačne nepremokavú obuv, pretože len s ňou sa vám nikdy nestane, že by ste sa snáď topili v kaluži aj obutie. Ak však neprší, skúste to trochu inak. Čo keby ste radšej zvolili napríklad plátennú obuv, ktorá vám zaručí štýlový look? Medzi najobľúbenejšie tenisky podobného štýlu patria predovšetkým tie od značky Converse, ale keď si dáte ruku na srdce, iste si uvedomíte, že je v dnešnej dobe má naozaj každý. Radšej si kúpte skvelé Vänskä, pretože tie sú vhodnou obuvou nielen pre skateboardistov, ale predovšetkým pre tých, ktorí majú štýl a vkus!

Najobľúbenejšie farebné spracovanie je v čiernej a červenej

Medzi najobľúbenejšie farebné spracovanie patrí predovšetkým farba čierna a červená, ktorá je vážne najpredávanejšie. Vans sú špecifické topánky skvelého tvaru, ktorá sa perfektne hodí predovšetkým k obyčajným úzkym džínsom. Ovšem samozrejme si svoje miesto nájdu tiež k roztrhaným voľnejším džínsom s nižším sedom. Možným variantom kombinácie sú tiež šaty, pretože aj jednoznačne ukážu štýlovosť a vkus nositeľa jednotlivých kúskov.

V poslednej dobe sa stal tiež veľmi populárny batoh tejto značky a spoločne s topánkami sa jedná o nestarnúcej kombináciu, ktorá je vhodná predovšetkým do nadchádzajúcich krásnych mesiacov. Jar je predsa v plnom prúde a nebude sa stále jednať iba o neobľúbený dážď, ktorý nás bude sprevádzať nielen aprílom, ale aj májom. Čoskoro našťastie budete môcť vyraziť na obľúbený výlet niekam na hrad či na obľúbenú rozhľadňu a s batohom a teniskami značky Vans budete navyše vážne štýloví. A občerstvenie zrazu bude kam dať a nohy nebudú bolieť, pretože budú obuté do skvele padnúce a pohodlnej obuvi.