Upustite uzdu svojej fantázii aspoň u doplnkov!

Keď mu sa dáte na zariaďovanie svojej domácnosti, možno by ste sa mali zamerať predovšetkým na doplnky, pretože práve tie robia domácnosť domácností, ktorá je veľmi útulná, príjemná a má svoju špecifickú veľmi pohodovú atmosféru, ktorú mnohokrát nedocieli len tak niekto. Možno sa môže zdať, že doplnky sú niečo, čo sa môže zanedbať, ale jedná sa vážne o dôležité prvky, ktoré nesmú v domácnosti chýbať. Mnoho ľudí však nevie, na čo sa zamerať. V tom však tkvie čaro celého zariaďovaní, pretože v tejto záležitosti si môžete riadne upustiť uzdu svojej fantázii a ukázať, ako kreatívne ste. Keď mu však naozaj potrebujete poradiť s najviac štýlovými doplnkami, ktoré by ste jednoznačne nemali vo svojej domácnosti postrádať, skúste to s nasledujúcimi tipy a radami.

1. Vankúše zaručujú pohodlie a taky modernosť domácnosti

Vyhrajte si s vankúšmi! Práve v nich tkvie to neskutočné čaro! Nemusíte sa pozerať na farby, ktoré donedávna boli to hlavné, podľa čoho ste si vankúš do domácnosti vyberali. Už tu nehrá rolu ani farba. Záleží teraz len na spracovanie, strihu a na nápisoch! Nebojte sa si kúpiť skvelé vankúše s nápismi napríklad „Mr.“ a „Mrs.“ alebo „King“ a „Queen“. Presne tieto detaily následne urobia vašu domácnosť naozaj unikátne a jedinečnú.

2. Závesy zaručujú luxus a eleganciu

Záclony už dávno vyšli z módy, a tak sa teraz zamerajte predovšetkým na obľúbené závesy. Tie musia byť veľmi dlhé – až po zem – a do farieb danej miestnosti. Ak teda milujete a kombinujete si danú miestnosť do červených doplnkov, pričom steny a nábytok je biely, skúste to s červenými závesmi. Samozrejme zle neurobíte ani s bielym odtieňom, avšak vždy záleží na danej farbe a vašom vkuse.

3. Karafy a vázy bez kvetín – v tom je tá jedinečnosť

Do váz alebo karáf ste si zvykli stále dávať kvety, ale nie je to len o tom. Skúste to teraz trochu inak – zvolte si vhodné karafy alebo vázy do vašej domácnosti a rozhodne sa zamerajte predovšetkým na to, aby ste do nich dali maximálne jednu umelú kytičku – napríklad tulipán, ktorých je všade plno v tomto období. Dajte napríklad tri alebo dve vázy k sebe, ale jednu jedinú nepatrnú kvetinu dajte len do jednej z nich. Presne to je teraz moderné.