Topánky, ktoré nesmú chýbať v botníku ženy

Ženy majú svoje potreby. Častokrát sa týkajú len a iba nových vecí, ktoré skrátka musí mať. Majú svoje starosti i nepríjemnosti. Čo by však nevyriešil pár krásnych nových topánok. Niekedy majú dokonca také nálady, že by sa najradšej vypovedali psychiatrovi alebo aspoň svoje dobré kamarátke. Obe záležitosti však niečo stojí – psychiater veľký balík peňazí, kamarátka minimálne jednu fľašu vína. To si radšej svoje problémy vyriešia rady samy, a to nakupovaním.

 

Ženy strávia v obchodných centrách veľa času. Stačí, keď idú len pre rožky. Značkový obchod cez ulicu je však strhne svojou výkladom. Zrazu odchádza pekne zahádzaná škridlami. Najviac chorých anorexiou sú peňaženky tých dám, ktoré býva vo veľkom meste. Obchodné centrá stoja len dve zastávky električky či metra od ich bydliska. Kto by sa teda nepozrel, či niečo nie je v zľave.

Prevažne topánky predstavujú nekonečnú lásku žien. Nezáleží na tom, že nemá čo na seba, hlavne, ak má svoj botník plný. Ale aké sú tie najdôležitejšie, ktoré nesmú chýbať v žiadnom botníku ženy?

1. Lodičky – nestarnúci krása

Nadčasová elegancia, ktorá nestarne – lodičky. Každá zo žien by mala mať aspoň dva páry, ak nie viac. Síce z nich bolia nohy, avšak čo by sme pre krásu, dámy, neurobili. Navyše skvele doplní ako spoločenský outfit, tak ten bežný.

2. Balerínky pre jarné rána

Prevažne na jar sa už rozlúčite s teplými čižmami. Opäť prídu na rad baleríny, ktoré sa skvele hodia ako sukniam či šatám, tak k úzkym nohaviciam.

3. Sandálky na leto

Balerínky však nie je dobré nosiť v lete, to by ste si musela zaobstarať tiež sprej do topánok. Ideálnym riešením sú sandálky, ktoré skvele sadnú na nohu a v lete prevzdušní tak, aby ste nikdy nedosiahla pocitu spotených nôh.

4. Kozačky do tuhých zím

Prevažne tento rok by bola veľká chyba nemať vo svojom botníku čižmy. V zime je totiž našou úlohou udržiavať nohy v teple a vďaka nim tohto skvele dosiahneme.

5. Oxfordky do spoločnosti

Poltopánky zvané „oxfordky“ sa tento rok naozaj ujali na trhu. Sú skvelou voľbou k úzkym nohaviciam a saku.