Posilní imunitu a odstraší aj nádor

Nie vždy a nie každý holduje chémiu a rôznym tabletám. Preto sa uchyľuje k alternatívnej liečbe. Vedci našli ďalšieho dar prírody, ktorý nám pomôže posilniť imunitný systém a dokáže bojovať aj s nádorovú aktivitou. Hovoríte si, čo by to tak mohlo byť? Tým kúzelníkom je Čaga!

Čo to je?

Tiež ho môžete poznať pod menom ryšavec šikmý. Táto huba rastie na kmeňoch briez, vlastne je to jej parazit. Počas svojho rastu čerpá z brezy koncentráty veľmi dôležitých enzýmov, liečivých látok a tiež živín. Nájdeme v nej najväčšiu antioxidačné hodnotu. Má tiež veľký obsah melanínu, ten je veľmi dôležitý pre zdravie našej pokožky. Má tiež schopnosť priťahovať voľné radikály.

Čaga rastie hlavne v Rusku, ale môžeme ju nájsť aj v určitých častiach Kanady, Japonska a Aljašky.

Je veľmi používaná v tradičnej čínskej medicíne. Zaraďujeme ju teda medzi superpotraviny.

S čím nám pomôže?

Táto huba nie je novinkou dnešnej doby. V liečiteľstve je používaná skoro 4600 rokov. Čo teda nie je práve málo a tým sa tiež dokazujú jej liečivé účinky. Čaga má výborné protinádorové a antivírusové účinky. Pomôže vám tiež pri mnohých iných problémov a chorôb. Medzi ne patrí napríklad tuberkulóza, HIV, rakovina, astma, vredy, bronchitída, ekzémy, vírusové infekcie, Alzheimerova choroba, diabetes a mnoho ďalších.

Čo pocítite úplne ako prvý keď začnete užívať túto hubu je väčší nárast energie, ktorá vám dlho vydrží. Vyrovnáva hladinu cukru v krvi. Navodí vám psychickú pohodu. Aj vďaka melanínu uvidíte aj zmeny vonkajšie, pokožka bude krásna bez vyrážok či akné, vlasy budú oveľa bohatší, lesklejšie a živšie.