Trendy náušnice na každý deň

Náušnice majú v obľube mnohé ženy už po celé tisícročia. V dnešnej dobe ale konečne môžeme vyberať z celej rady štýlových náušníc nielen podľa svojho osobného vkusu, ale aj podľa príležitosti, na ktorú si chceme tieto šperky vziať. Sú veľmi vhodné ako darček pre kamarátku, matku i sestru. Delíme ich tiež podľa materiálu. Hitom nie sú len tradičné a klasické zlaté či strieborné náušnice, ale napríklad originálne šperky vyrábané doma, ručné práce z korálok, alebo šperky z chirurgickej ocele alebo titánu, ktoré sú vhodné najmä pre ženy trpiace rôznymi alergiami na lacné kovy. Vybrať si z nepreberné ponuky je ale často naozaj ťažké. Náušnice môžeme veľmi dobre zladiť aj farebne so svojím outfitom a s ostatnými doplnkami. Sú onou čerešničkou na torte pre náš outfit.

Trendy Puzetové náušnice

Náušnice možno môžeme vyberať podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené, alebo napríklad podľa typu ich uzatváraní. Obľúbené sú Puzetové náušnice, vhodné pre štýlové ženy. Uzáver v tvare puzety sa potom len navlieka na tyčinku náušnice. Tento driek je vybavený veľmi precíznym zárezom, do ktorého puzeta veľmi dobre zapadne. Tento štýl zapínanie náušnice je veľmi rozšírený a využíva sa najviac v západnej Európe. Niekedy ženám nevyhovuje, pretože menej drží. Puzetové náušnice možno vyberať z celej rady farieb, ozdobných kameňov i materiálov. Zakúpite teda zlaté aj strieborné náušnice doplnené kamienkom, perličkou, kryštály aj diamanty Obľúbené sú pre malé slečny náušnice v tvare zvieratiek, srdiečok, kvietkov a ďalších zdrobnenín.

Krásne dlhé náušnice

Ďalšou veľmi obľúbené sú dlhé náušnice, ktoré visí. Tie sa hodí predovšetkým pre všetky slávnostné príležitosti, pretože sú veľmi elegantné. Fungujú na princípe ich zúženého a predĺženého konca, ktorý sa prevlečie do ušnej dierky a potom sa ešte radšej zaistí koncovkou tak, aby náušnice nevypadávali. Visiace náušnice sa často vyrábajú zo zlata, striebra, ale aj z chirurgickej ocele. Dlhé náušnice sa vyrábajú v rôznych dĺžkach a rôznych variantoch. Čím sú dlhšie, tým pôsobí viac elegantne. Ozdobené môžu byť rôznymi kameňmi, zirkónmi alebo perlami.Elegantní kruhové náušnice sú veľmi obľúbené medzi mladými dievčatami. Vyrábajú sa v najrôznejšie veľkosti od tých malinkých krúžkov, až po tie veľké. Kruhy sa dajú tiež ľahko dozdobiť zaujímavým príveskom, čím si vytvoríte netradičné štýlové náušnice. Veľmi pekne vyzerajú tiež ozdobené korálky alebo jemným retiazkou.