Tohtoročné leto patrí espadrilkám a sandálkam. Buďte ako britskej princeznej

Nie vždy sa môžeme inšpirovať od britských princezien, ale teraz sa od nich inšpirovať naozaj môžeme. Môžeme sa od nich inšpirovať konkrétne topánkami, ktoré nosia. Práve britskej princeznej totiž potvrdili jeden fakt, a síce že espadrilkám a sandálkam tento rok patrí leto. Ak neviete, akými topánkami zaplniť svoje šatníku, teraz to už viete. Espadrilky a sandálky sú pravdou voľbou, navyše sú ležérne, pohodlné, hodí sa aj do spoločnosti. S nimi teda neurobíte krok stranou.

V minulosti móda priniesla celý rad topánok, ktoré sme v lete nosiť nemohli. Dôvodom bolo to, že boli na vysokom podpätku, inokedy zase mali uzavretú špičku. Espadrilky a sandálky sú konečne zásahom do čierneho. Nebude námv nich príliš horúco, zároveň sa jedná o pohodlnú obuv, ktorá nemá príliš vysoký podpätok.

Espadrilky sa hodí kdekoľvek

U britských princezien sú obľúbené hlavne espadrilky, ktoré je možné kúpiť v mnohých prevedeniach. Espadrilky si môžete kúpiť na kline alebo na rovnej pdorážce, existujú tiež espadrilky s plnou špičkou, voľbou pätou alebo napríklad také, ktoré sa zaväzujú okolo členkov. Niektoré espadrilky majú dokonca aj zvyšujúce sa podrážku. Pre aké sa rozhodnete vy?

Espadrilky sú obuv, ktorá sa hodí ako do spoločnosti, tak na neformálne akcie. Len sa nebojte túto obuv skombinovať. Cenovo sú dostupné, nie sú nijako drahé.

Sandálky si zamilujete

Okrem espadrilek si zamilujete aj spomínané sandálky, ktoré sú ideálne vo chvíli, keď je vonku príliš veľké teplo. Aktuálne sú obľúbené také sandálky, ktoré majú zloženú podrážku z povrázkov. Ale samozrejme nesmieme zabudnúť ani na také sandálky, ktoré majú trochu vyššiu tučný podpätok. Také totiž opticky predlžujú nohu, čo sa môže hodiť ženám s pár kilami navyše alebo ženám, ktoré sú trochu menšie svojou výškou.

Nech už ale bude klin na sandálcích akokoľvek vysoký, stále je to lepšie ako klasický ihlový podpätok, na ktorom sú položené všetky typy lodičiek.