Buďte originálny a vystúpte z davu parádnymi motívy na triku!

Niekto ich má rád niekto je naopak nemusí. Máme na mysli tričká s potlačami. Tričká s potlačami sa bežne nosia, ale väčšinou sú to Nič nehovoriace anglické nápisy, ktoré má na triku kde kto a zvyčajne nemajú dnes čím zaujať. Ale keď už ich odvolaní v Česku, tak čo takto tričká s vtipnými českými potlačami? S tými zabodujete určite a môžu byť nepochybne tiež skvelým darčekom treba k narodeninám či k sviatku. Ako na to? To si hneď ukážeme.

Potlače pre všetky vekové kategórie

Nemusíte už tak na tričku nosiť fádne anglický nápis, nad ktorým sa nikto ani nezamyslia. Pobavte svoje okolie českými nápismi od českých tvorcov, ktoré sú navyše doplnené o nápaditú a hravou grafiku. Jednoducho vyberte tričká, ktorá neomrzí. Vášmu okolia maximálne vykúzli úsmev na tvári, a to je predsa to najdôležitejšie. V uliciach sa často mračíme až to nie je pekné, tak to skúsme zmeniť! Tričká s vtipnými potlačami sú pre:

  • pánmi
  • dámy
  • deti

Len pre teenagerov? Vôbec nie!

Vyberie si tak úplne každý. Nie je problém si vybrať ani taký potlač, aby sa v ňom cítili dobre všetky vekové kategórie. Vtipná tričká pritom nemusia byť zaujímavá len samotným potlačou. Keď sú dobre ušitá a z kvalitného materiálu aj s pohodlným strihom, tak sa budú každému veľmi dobre nosiť. A ukážete svojmu okoliu, že si zo seba viete urobiť srandu.

Ak ste tými, kto to dokáže, nemusíte sa ani báť, že by to bola urážka módy. Naopak. vnesiete do nej svieži vietor a treba sa aj niekto ďalší nabudúce zamyslí, čo urobiť so svojím outfitom, aby nás zo všetkej tej vážnosti a uniformity v uliciach nemali boľavé hlava. Tiež vtipné triko možno totiž štýlovo skombinovať s ostatnými prvkami oblečenia. Môžete tak byť IN a zároveň usmievaví. Bez zbytočného stresu ide predsa všetko tak nejako lepšie. A keď takú náladu môžete preniesť aj do širokého okolia a niekomu tým zlepšiť deň? Tak to za to predsa určite stojí.