Príroda vo vašom šatníku

Tak mnohí z nás už majú svoju dovolenku za sebou. Už sa len v spomienkach vracia na pláže či podvečerné prechádzky krásnym mestom. Ste späť vo svojej realita a denného zhonu. Ale prečo si bežný život nespríjemniť nielen spomienkami ale aj nejako fyzicky? Pýtate sa ako? No predsa oblečením!

Palmy a kvety

Áno, všetci keď si predstaví palmový listy na košeľu alebo kvety tropických kvetov na dámskych šatách okamžite si vybaví dovolenku. A o to nám vlastne ide. Pripomenúť si dovolenku a cítiť sa uvoľnene aj napriek tomu, že dovolenka je už za nami.

Prečo si takto neobohatit šatník aj doma? V našom letnom šatníku by sa iste mal objaviť aspoň jeden kúsok s palmovým vzorku. Palmové listy sú jedným s najobľúbenejších vzorov. Nechajte ho teda vyniknúť. Takže ak oblečiete napríklad blúzku s týmto potlačou, siahnite napríklad po džínsových kraťasoch, alebo dlhé jednofarebné sukňu. Vďaka jednofarebnosti budú vaše palmové listy neprehliadnuteľné.

Ďalším báječným letnom vzorom sú kvety. Tie by mala mať v šatníku každá žena a nie iba na jednom kúsku. Ak chcete byť zaručene IN, kúpte si dlhé kvetované šaty. Či zvolíte s krátkym rukávom alebo na ramienka či bez ramienok je len na vašom vkuse.

Kvety môžu byť ako veľké tak drobné. Pokiaľ chcete pôsobiť jemným romantickým dojmom, zvoľte šaty, ktoré sú biele a majú na sebe drobnejšie kvety. Ak moc na bielu nedáte, siahnite po jemných farbách, ako je svetlo ružová alebo modrá. Kto chce pôsobiť sexy, podklad pod kvety môže zvoliť čierny a kvety môžu byť väčšie a ako inak než červené.