Jednoduchá elegancia, ale aj gýčovitá extravagancia. Svadobné šaty si vyberie naozaj každý

Blíži sa váš svadobný deň? Hostinu máte určite zariadenú vrátane miesta a kvetinovej výzdoby. Možno ste dokonca už boli takí aktívni a rýchli, že ste aj odoslali svadobné pozvánky, na ktorých nechýbajú žiadne podstatné informácie. Čo vám však stále drieme na mysli sú svadobné šaty a polnočné šaty pre nevestu. V oboch prípadoch môžeme konštatovať, že máte z čoho vyberať. A to aj keď vyberáte podľa posledných módnych trendov. Tie vám totiž veľkou mierou hrajú do kariet. Na módne móla totiž v posledných mesiacoch vstúpila zmes trendov, ktorá musí sadnúť do vkusu snáď každému.

Keď túžite po jednoduchosti

Nie je tajomstvom, že módne trendy sa menia ako na bežiacom páse. Rovnako sa dobre vie, že existujú také kúsky, ktoré sú nadčasové a nestarnúce. A práve týmto smerom sa budú pozerať nevesty, ktoré nie sú práve zástankyňami extravagancie, ale ktoré túžia skôr po krásnej jednoduchosti, ktorá nestarne.

Práve týmto nevestám do nosa pravdepodobne cvrnknú jednoduché, splývavé a upnuté šaty, ktoré dokonale zvýraznia každú ich krivku. Taká jednoduchosť môže byť doplnená krajkovaným a o niečo výraznejším závojom a elegantnými lodičkami v jednej farbe.

Okrem splývavého a upnutého modelu sa vám možno budú páčiť aj o trochu viac princeznovské modely, ktoré majú našuchornejšie sukňu, avšak bez zbytočných aplikácií. Vrchná časť je úplne jednoduchá a taká, ktorá pozdvihne váš dekolt av kombinácii so sukňou zvýrazní pás, čím zahalí prípadné nedokonalosti.

Keď milujete extravaganciu

Pokiaľ vás to však tiahne do sveta extravagancie, so spomínanými modelmi u vás nepochodíme. Skôr vás budú zaujímať také svadobné šaty, ktoré sú veľké svojou sukňou a výrazné svojimi dekoráciami a aplikáciami. Flitre, výrazné kvety alebo iné podobné drobnosti musia na šatách vynikať.

Čo vás poteší, sú aktuálne veľmi štýlové mašle a čipky. Čím viac čipiek, mašlí alebo volánov budú svadobné šaty mať, tým viac štýlové teraz budú. A ak sa radíte k skutočne extravagantným typom, máte pravdepodobne výber dokončený.