Poltopánky doladia každý nielen elegantný vzhľad

S jarou prichádza aj obnova každého šatníka. Musí sa odstrániť tie zimné kúsky, pretože miesto na jarné novinky sa neurobí len tak samo od seba. Musí sa dbať na miesto aj v botníku, pretože noviniek je taktiež aj obuvníckom priemysle. Čím skôr sa do jarnej obmeny pustíte, tým skôr sa vám uľaví. Móda totiž nečaká na chvíľu, kedy sa umúdrite a rozhodnete sa konečne začať so zmenami a premenami zimného na jarné oblečenie. Zatiaľ čo vy prokrastinujete a nechávate túto zdĺhavú, ale potrebnú aktivitu na neskôr, ona pridáva na trh najnovšie trendy, ktoré musíte mať, ale na ktoré nemáte miesto. Začnite sa teda púšťať do jarného upratovania už teraz, nech nemusíte novinky na pultoch obchodu doháňať. Potom totiž nemusíte nájsť napríklad svoje veľkosti alebo obľúbenú farbu.

Jar prináša prievan do šatníka aj peňaženky

V šatníku sa odohrá určite veľa zmien, ale zmeny tiež neminú aj botník. Čižmy sa jednoznačne zmenia za tenisky, ale aj za obľúbené poltopánky. Tie sú teraz veľmi trendy, a to najmä v osobitných prevedeniach. Ide predovšetkým o metalovo strieborné sfarbenie. Ak ste zástancami predovšetkým čiernej farby, pretože práve tento tmavý odtieň považujete za svoju šťastnú farbu, musíte si uvedomiť, že černotu treba rozbiť aspoň jedným kontrastným kúskom. Väčšinou sa volí čiernobiela kombinácia, ale táto kombinácia už nepatrí k tým trendy. Myslite na väčší kontrast – napríklad na čiernu a žltú alebo na čiernu a práve metalovo striebornú.

Predstavte si teda napríklad nasledujúci look – čierne úzke členkové nohavice, ktoré môžu a nemusia byť na kolenách roztrhnuté. Väčšie oversize tričko, ktoré je zakasané, a tak vytvára dojem, že je o číslo väčšie, než akú máte vlastne v skutočnosti veľkosť. Na vrch si oblečte oversize kabátik alebo teraz veľmi obľúbený kabát rovného strihu. Môžete zvoliť aj klobúk, ale ten nie je podmienkou. Čierny batoh alebo batoh v kontrastných farbách je úplne skvelý a oveľa lepší ako obľúbená kabelka. Navyše sa jedná o viac trendy kúsok. Ďalej zvoľte strieborné poltopánky, pretože tie vám zaručia originalitu, jedinečnosť a tiež akýsi duch elegantnosti.