K dlhým letným šatám? Jedine žabky!

Módne kúsky sa skrátka mení čo chvíľa. Mnoho žien sa dokonca v tejto oblasti už prestalo orientovať, a tak skrátka vzdalo boj s módou, ktorá sa naozaj stále mení. Ženy sa rozhodli nosiť to, čo sa im páči s tým, že sa veľakrát môžu trafiť práve do aktuálnych módnych trendov. Niet sa čomu diviť, keď mnoho ľudí tento boj s módou vzdala, pretože sa častokrát stalo, že ľudia si skrátka nejaký kúsok kúpili, bohužiaľ na druhý deň už bol kúsok zase „out“, preto to pre nich boli skrátka vyhodené peniaze. Až vo chvíli, keď došli na to, že sa kúsky vracajú hlavne z minulosti, a to z čias zhruba pred tridsiatimi až štyridsiatimi rokmi, potom sa rozhodli radšej vytiahnuť svoje retro kúsky a nemusí tak míňať nič, napriek tomu budú štýloví.

Je zvláštne, že sa mimo retro kúskov do módy vracia aj také bežne používané veci, ktoré by sme si však k žiadnym outfitom určených do spoločnosti nedali. Ide najmä o nazouváky, s ktorými sa teraz roztrhlo vrece a ktoré nájdete naozaj kddekoliv. Málokto je tak odvážny a vlastne túto domáca obuv si vezme aj niekam inam, než práve na záhradu. To isté platí napríklad s žabkami, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou letných outfitov.

Žabky a na čo sa najviac nosí?

Žabky nájdete v mnohých obchodoch a je to naozaj klasická letná obuv, ktorú si vezmete na dovolenku k moru, pretože v ničom inom ako práve v žabkách sa po horúcej pláži chodiť nedá. Je však nutné spomenúť aj to, že žabky sa začínajú nosiť aj k mnohým iným lookům, než len k plavkám. Začínajú sa nosiť bežne do mesta a najviac sa hodí k dlhým šatám až po kolená. Nemusí to byť priamo maxi šaty, ale rozhodne s touto kombináciou neurobíte chybu. Nekombinujte ich ale k upnutým šatám, pretože práve k takému typu šiat sa hodí predovšetkým botasky, ktoré sú aktuálne najpopulárnejšie obuvou tohtoročného leta. A žabky sú samozrejme hneď v zákryte.