Pepe Jeans

Značka Pepe Jeans bola založená v roku 1973 doslova pod mostom na londýnskom Portobello. V Londýne ju priviedli na svetlo sveta bratia Nitin, Arun a Milan. Názov Pepe je proste jednoducho preto, že je to krátke a jednoduché slovo, ktoré si každý zapamätá a dokáže ho vysloviť. Prvý obchod mali na trhu v prenajatom stánku na Portobello Road. Ich produkty odrážali poctivú prácu a vysokú kvalitu a džínsy boli čoskoro obľúbeným a vyhľadávaným artiklom. Značka sa dokázala presadiť a teraz má viac ako 300 obchodov po celom svete. Patrí medzi špičky v oblasti módy a víťazí v ponuke džínsov a všetkých džínsových odevov. Špecialitou značky sú práve džínsy a variantov je naozaj priehrštie. 

Značka Pepe Jeans 

Ponuka značky Pepe Jeans nesmierne rôznorodá a nájdete v nej tričká i kožené bundy pre všetky rockerov i elegantné šaty do divadla. Pepe Jeans je jasná legenda a tiež kvalitné denimová móda ponúkaná vo viac ako 80 krajinách celého sveta. Značka je známa obrovskou rozmanitosťou svojich kolekcií, často usporadúva tiež skvelé módne prehliadky a tvárami sú tie najväčšie hviezdy. Môžeme potrebné vymenovať Ashton Kutcher, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo, Sienna Miller, Kate Moss alebo Natalia Vodianova. V roku 2008 značka svojou kolekciou inšpirovanou Andy Warholom doslova šokovala a tá sa stala veľkým hitom. 

Ležérny Pepe Jeans 

Áno, naozaj je ležérnosť na prvom mieste. V oblečení sa môže nájsť každý z nás. Značka Pepe Jeans ponúka džínsy rôznych strihov, ktoré môžu lichotiť každej postave, tričká na každodenné nosenie, košele, ktorých vypasované strihy najmä ocenia ženy. Šaty zaujmú ľahkosťou aj zaujímavými strihmi a oživia váš šatník. Riflové bundy sa skvele hodí na párty alebo koncerty, zaujmú aj dobre strihané kabáty. Mnoho rôznych doplnkov rozžiaria každodenné outfit, ktorý podčiarkne vašu osobitosť a bude veľmi nevšedný a originálny. Značka Pepe Jeans ponúka riflové oblečenie pre mužov, ženy aj deti vyhľadávané kvôli ich pohodlným strihom a veľmi kvalitným príjemným materiálom. V ponuke sú topánky, tašky, kabelky i hodinky.