Päť retro kúskov, ktoré nesmú chýbať v tohtoročnom šatníku

Sledujete módne svet? Potom vám iste neuniklo, že do módy sa vracia takzvané retro kúsky, ktoré sú známe zo sedemdesiatych, osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Ak nebudete tento rok vedieť, čo si obliecť, pustite si nestarnúci, legendárnej filmovej snímky „Pomáda“ a „Horúčka sobotňajšej noci“, pretože všetko kúsky, ktoré sa vo filmoch nosili, sú aktuálne v móde. Akému retro kúsku dáte prednosť? Keďže kúskov prichádzajúcich do módy veľa, vybrali sme pre vás päť najlepších a najštýlovejších.

1) Ľadvinky

Spomeniete si ešte na ľadvinky? Kedysi dávno boli oveľa používanejšej ako kabelky alebo batohy. Tento rok sa predpokladá, že to bude rovnaké. Ľadvinky bohužiaľ nie sú kúsok, ktorý milujú všetci. Rovnako ako predtým, aj tento rok bude spoločnosť rozdelená na dve polovice, a síce na tých, ktorí ľadvinky milujú, a na tých, ktorí ich naopak nenávidia. V akej skupine budete vy?

2) Zvonové nohavice

Pri spomienke na hippie sa väčšine z nás vybaví aj zvonové nohavice, čo je taky kúsok, ktorý je obľúbený, ale i nenávidený. Zvonové nohavice taky prichádza do módy, a to v mnohých prevedeniach. Tento rok bude platiť, čím širšie nohavice budú, tým lepšie!

3) Široké gumičky

Široké gumičky nenávideli najmä ženy, ktoré sa nemohli pýšiť bujnými, bohatými a nadýchanými vlasy. Ak ste majiteľkou riedkych vlasov, bohužiaľ vás nepoteším. Do módy sa totiž opäť dostali široké gumičky, ktoré nepristanú každej žene.

4) Batika

A opäť si môžeme spomenúť na hippie, pretože tí sa batikovanými kúsky oblečenia vyznačovali. Opäť sa batika dostala do módy, opäť ju môžete nosiť s čímkoľvek sa vám zapáči.

5) Kostýmy

Ženy si myslia, že môžu byť elegantné len v šatách, lenže oveľa príťažlivejšie sú v kostýmoch. Opäť sa jedná o istý retro kúsok, ktorý po rokoch zamieril do obchodov s oblečením. Obľúbené sú najmä šedé, kárované kostýmy.