Pánska móda z ulíc NEW YORKU

Ach tá Amerika, ospevovaná i zatracovaná. Málo platné, aj keď je znakom elegancie talianska a možno aj francúzska móda, čo nemožno nikdy poprieť, tento americký štýl z ulíc New Yorku jednoducho niečím láka. Svojou otvorenosťou, uvoľnenosťou aj osobitým štýlom s nádychom extravagancie. Overaly a známy free style oblekov ovládli nielen ulice Ameriky a uvedeného veľkého mesta. Stali sa vysoko populárnymi kúskami medzi návštevníkmi na newyorskom týždni módy a to najmä medzi mužmi. Opäť je potrebné pripomenúť, že nemožno brať módne móla doslova a stále myslieť na to, že muž má zostať mužom a ženskosti prenechať ženám.

módne týždne

Módne týždne pozorne sleduje mnoho mužov. Z pohľadu módnych prehliadok treba zbystriť a pozerať sa aj okolo, čo si na seba obliekajú jeho návštevníci. Je jasné, že pánska móda vie zaujať a vyčnievať z davu. Posledné trendy celkom jednoznačne ovládli overaly a moderné obleky. Nie je celkom jasné, ktorá kolekcia pri tom dnešné muža najviac inšpirovala. Nakoniec sú ale práve ony módne strihy všetkých možných podôb dlhodobo veľmi populárne a aktuálne pánska móda je naozaj veľmi benevolentné. Záleží len na tom, ako benevolentný ste vy a vaše okolie.

Ide o to, či si trúfnete

Ťažko povedať, či si trúfnete na krátke nohavice k obleku alebo na oblek bez košele. K tomu je potrebné tiež oplývať mužnou vypracovanou postavou. Zaujímavosťou bolo treba aj batikové sako s nohavicami, vrátili sa havaj košele, ktoré sa podľa nás hodia len na pláž, pánske sukne, ktoré sú naozaj už trochu cez čiaru a odhalené brucha, ktoré vyžadujú perfektné pekáč buchiet na bruchu. Ležérna elegancia a extravagancie bola dosť priamočiara. Objavili sa aj tepláky, ktoré noste vážne len na šport a množstvo ďalších štýlov, ktoré nejdú ani opísať slovami. Kompletné street style New Yorku je neskutočne pestrý. Je len na vás, ako ďaleko sa necháte inšpirovať, odviažete sa a trúfnete si zájsť.