Oblečte sa do coffee štýlu

Milujete kávu? Tak prečo sa rovno nezačať obliekať do takzvaného coffee štýlu. Pokiaľ nepatríte k nákupným maniačkám, možno si nie ste istí tým, čo to vlastne takzvaný coffee štýl je. Nehľadajte za tým žiadny kávový motív či záplaty v podobe kávového hrnčeka. Je to naopak pomerne jednoduché. Celé kúzlo takzvaného coffee štýlu tkvie v kombinácii bielej, hnedej a čiernej farby čiže celý štýl je len o kombinovaní farieb, ktoré sú typické pre kofeínový nápoj, ktorý tak milujeme.

Pokiaľ sa začnete obliekať do farieb kávy, razom z vás bude naozaj nadmieru štýlový človek. Tento rok sa totiž nesie v znamení hnedej farby a káva je nositeľom tohto odtieňa. Nakúpte si preto dostatok oblečenia a začnite ho kombinovať. Začnite ladiť so svojou rannou či popoludňajšou kávou.

Symbolika jednotlivých farieb

Kombinácia čiernej, hnedej a bielej farby – to je kombinácia kávy. Treba však konštatovať, že jednotlivé farby nesú svoju vlastnú symboliku. Napríklad biela farba je farbou nevinnosti a čistoty. Hnedá farba je zase farbou zeminy, prírody. Je dobré ju však kombinovať práve s bielou, aby ste nepôsobili chladne až nepriateľsky.

Čo sa týka čiernej farby, čierna je farbou úplne neutrálna. Hodí sa úplne ku všetkému, navyše je v jej moci optické zoštíhlenie postavy. Čierna farba rozhodne nie je smutnou farbou, pôsobí seriózne a klasicky.

Zamilujte sa do kávového štýlu

Pokiaľ nie ste milovníkom pestrofarebných kombinácií, rozhodne si kávový štýl zamilujete. Jednotlivé farby sú neutrálne a pekne k sebe idú, aj pri kombinácii nevykrikujú na svoje okolie. Ak by ste predsa len zatúžili po nejakej pestrosti, hravo s farbami skombinujete zelenú alebo napríklad červenú farbičku.

Ak si nie ste istí tým, aký kúsok oblečenia by mal niesť akú farbu, mrknite na internet. Do kávového štýlu sa dnes oblieka nejedna celebrita, ktorá vám môže byť inšpiráciou.