Vyberáme šperky podľa znamenia horoskopu. Ktoré sa hodia k vám?

Chcete si svoju doterajšiu zbierku šperkov trochu oživiť? Rozmýšľate nad tým, aké kúsky si do svojej existujúcej zbierky zakúpiť? Nerozhodujte sa podľa toho, čo sa aktuálne nosí. Rozhodujte sa podľa svojho znamenia, v ktorom ste sa narodili. Človek si bohužiaľ neuvedomuje, čo všetko o nás naše znamenie prezrádza. Vie povedať, akej sme povahy alebo akými sme milencami. A tiež nám vie poradiť v prípade, že si vyberáme šperk, ktorý outfity pozdvihne opäť na vyšší level.

Pre barany šperky odvážne a výrazné

Najskôr začnime barany. Hovoríme o znamení zverokruhu, ktoré je dostatočne sebavedomé, preto sa mu hodia šperky výrazné a taktiež odvážne. Pokiaľ milujete šperky z drahých kameňov, z celej ponuky voľte rubín, ktorý je synonymum pre silu a moc. Zároveň je to však kameň vášne a lásky, ktorý dokonale súznie s baranovou povahou.

Pre Blížencov citrín

Zatiaľ čo barani sa môžu ozdobiť sýtočerveným rubínom, blíženci by mali zase siahnuť po žlto zafarbenom citríne. Hovoríme o kameni plnom energie, radosti a vitality, čo presne súznie s povahou blížencov. Navyše sa jedná o svieži, striedmy kameň, ktorý je veľmi ozdobný a ktorý sa bude zaručene vynímať na nejednej ruke alebo v nejednom dekolte.

Panny potrebujú jemné, nijako krikľavé šperky

Ak ste sa narodili koncom augusta, respektíve v prvej polovici septembra, patríte do znamenia panny. Toto znamenie je známe tým, že nerado na seba priťahuje pozornosť. Preto voľte šperky jemné, nijako krikľavé ani nijako odvážne. Podčiarknite sovu jednoduchú eleganciu a skombinujte ju s praktickosťou, ktorá je pre vás taká typická. V ideálnom prípade siahnite po smaragde, ktorý k vám zašle ukľudňujúce vibrácie.

Škorpión volí jednoduché, napriek tomu výrazné šperky

Kombinácia jednoduchosti a výraznosti – to je typické pre znamenie škorpióna. Čo milujú, tak sú ostré hrany a rezané šperky, ktoré majú skôr tmavé odtiene. Ideálny je čierny diamant, ktorý má veľmi silný, magický náboj.