Niečo v móde končí a niečo začína

Je tu nový rok a s tým aj nové módne trendy, ktoré zasiahnu naše šatníky. Preto je treba vyradiť kúsky, ktoré tento rok v móde už nemajú miesto. A do svojho šatníka zaradiť tie, ktoré tento rok zaručene budeme potrebovať.

Čo je nutné vyradiť?

Začneme od doplnkov. Či vás zaujali priehľadné tašky, kabelky, batohy a neviete si bez nich módu predstaviť, musíme vás sklamať. Tieto kúsky už budú jednoducho pasé a je potrebné sa im vyhnúť oblúkom.

Malé a veľmi úzke okuliare proti ostrému slnku už tiež môžete nechať hlboko v šuplíku. Do výslnie sa dostanú opäť väčšie slnečné okuliare, ktoré vám proti žiari slnka naozaj budú užitočné.

Ďalším módnym prehreškom by sa tento rok mohli stať cyklistické kraťasy. Ty si síce tu u nás v SR moc obľúbenosti nenašli, ale aj tak pár dám v nich ich kúzlo objavilo. Ale tento rok im hovoríme stôp.

Tiež všetkými dosť oblečené tenisky s vysokou podrážkou tento rok radšej neobúvajte.

Čo naopak zaradiť čo svojho šatníka?

Všetkými milované zvieracie vzory budú aj naďalej veľkým módnym hitom. Preto tieto kúsky určite vo svojej skrini ponechajte na čestnom a viditeľnom mieste. Budete ich potrebovať. Ak si lámete hlavu, aký vzor to bude konkrétne, nemusíte sa obávať, aký sa vám páči, ten oblečte, pretože in, budú naozaj všetky, na ktoré len spomeniete.

Či milujete eleganciu a v dámskych sáčkach tiež budete radostné, pretože saká dlhšieho strihu budú tento rok veľmi IN. Či práve nie ste kancelársky typ a hovoríte si kde v tomto saku vyraziť, tak sa nebojte ho obliecť aj na prechádzku mestom či posedenie s kamarátmi.