Mikiny ako tohtoročný módny hit, ktorý ocení každý muž

Páni milujú módne trendy, ktoré sú pohodlné a hlavne na dotyk príjemné. Milujú predovšetkým módu z teplákového materiálu, ktorá je aktuálne in. Ak sledujete módne trendy, veľmi dobre viete, že tento rok sa ponesie nielen v znamení extravagancie, ale taky v znamení teplákoviny. Ak si teda oblečiete tepláky a mikinu, nebudete považovaní za lenivého človeka, ktorému sa nechcelo prezliekať z domáceho odevu, ale naopak sa na vás budú okoloidúci pozerať ako na niekoho, kto má skutočne štýl. Otázkou však je, aké mikiny sú vhodné a aké nie.

Povedzme si to na rovinu, aj keď je tepláková móda v kurze, nie všetky kúsky stoja za hriech. Niektoré sú prekročeniu, sú až moc „preplácané“. Preto sa zamerajte na jednoduché kúsky, ktoré možno nielen s čímkoľvek kombinovať, ale ktoré sú navyše nadčasovo štýlové.

Čím jednoduchšie, tým lepšie

V súčasnej dobe nájdete na pultoch obchodov mnohé podoby mikín, avšak je nutné spomenúť, že nie všetky sú štýlové, ako sme spomenuli vyššie. Pri výbere stavte na jednoduchosť. Aj tu platí, že v jednoduchosti sa skrýva krása. Odporúčame preto klasické, bejzbalové mikiny cez hlavu, ktoré nemajú žiadny potlač – sú teda jednofarebné a svojím strihom sa hodí takmer ku všetkému.

Medzi značky, ktoré vyrába práve také jednoduché mikiny, sa radí značka Adidas, ktorá má na svojich jednoduchých mikinách len svoje logo, ktoré nijako neničia jednoduchosť mikiny. Obľúbené sú najmä červené mikiny, ktoré majú biele logo.

Pozor na veľkosti

Aj keď v dámskom svete aktuálne platí, že čím väčšia mikiny, tým lepšie, v pánskom svete to tak nie je ani zďaleka. Páni by si mali dbať na to, aby si kupovali také mikiny, ktoré im dokonale sedia. Mikiny by vážne nemali byť nijak veľké, pretože tak nevyzerajú vôbec pekne. Samozrejme nesmie byť mikiny ani príliš tesné! Skrátka by mali byť tak akurát.