Polo tričká a ako ich nosiť

Páni si na módu väčšinou nepotrpia. Siahajú po tom najpohodlnejším, čo uvidí. Medzi tieto najpohodlnejšie kúsky sa radí rozhodne polo tričká, ktorá sa stala v poslednej dobe veľmi populárne. Ide o istý comeback. Tričká bola populárna hlavne v deväťdesiatych rokoch, potom sa na chvíľku zo sveta stratila a teraz sa opäť ukázala našim očiam. V súčasnej dobe si ich môžete kúpiť v mnohých farebných kombináciách a s mnohými vzormi. Ako sa však páni majú skutočne nosiť?

Veľakrát sa páni obliekajú tak, aby sa cítili pohodlne, ako sme už spomenuli. Najradšej by si obliekli tepláky, ale spoločenské dekórum im to, našťastie, zakazuje. Tepláky by mali byť čisto domácim odevom, v ktorom sa budeme ukazovať ostatným maximálne na záhrade pri kosení trávy. Polo tričká sa ale nehodia len k teplákom, ale sú to vkusné kúsky, ktoré môžete skombinovať ako do ležérneho looku, tak do toho krapet elegantnejšieho.

Polo tričká a ležérne look

Ak túžite po ležérnym looku, ktorého súčasťou bude práve polo tričko, mali by ste polo tričko skombinovať s obľúbenými džínsy. Kvalitné džínsy spravidla nikde nehryzú a sú stopercentne pohodlné. Na nohy obuje obľúbené tenisky. Odporúčame skôr také tenisky, ktoré nemajú vyvýšenú podrážku (preferujte teda Converse topánky pred AirMax od rôznych športových značiek).

Na ruku si pripnite hodinky. Tu sa nebojte elegancie, je na vás či si kúpite hodinky na remienku alebo čisto kovové kúsky.

Polo tričká a elegantný look

Ak sa chcete obliecť skôr do elegantného štýlu, miesto džínsov si oblečte vkusné spoločenské nohavice, ktoré sú len k členkom. Na nohy ďalej obujte najlepšie pestrofarebné ponožky, čo sa týka obuvi, tak voľte rozhodne poltopánky (v prípade bosých nôh, teda nôh bez ponožiek, neváhajte a obujte si mokasíny).

Opäť tu platí, že legačními hodinkami nič nepokazíte, naopak si prilepšíte. Nepohrdnite ani pásikom, ktorý by mal ladiť k vašim topánkam.