Blancheporte

Zásielkový obchodný dom a značka Blancheporte má na českom trhu už dlhoročnú tradíciu, ktorá sa datuje od roku 1967, kedy vznikol práve zásielkový obchod MAGNET Pardubice. Dnes patrím značka k najvýznamnejším zásielkovým obchodom v Českej republike a má viac ako 350 000 stálych zákazníkov. Niekoľkokrát ročne obmieňa značka svoju ponuku a široký sortiment s pestrým výberom kvalitného tovaru v rámci danej sezóny a tiež výpredajovými zľavami. Ponúka tiež celý rad ďalších akcií. Spokojnosť zákazníkov stráži veľa školených zamestnancov a spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom naozaj mnohé výhody moderného zásielkového obchodu. Môžete si vybrať z módnych kolekcií, spodnej bielizne aj bytového textilu.

Blancheporte ako dostupná a pokroková značka

S francúzskym nadčasovým šarmom sa vám bude každý deň lepšie siahať do svojej šatníkovej skrine. Značka Blancheporte je móda, ktorá je k vám privezená rovno z romantických zákutí a uličiek úžasné Paríža. Značku napĺňa elegancia, známy glanc aj šarm Francúzov, charakterizujú ju moderné, kvalitné a príjemné materiály a strihy. Mimo oblečenie, obuv či kabelky má táto známa značka vo svojom sortimente tiež domáce potreby. Obľúbeným známym modelom tejto značky sú predovšetkým preslávené predĺžené plavky zvané tankiny, ktoré vždy nájdete v jej ponuke hneď v niekoľkých módnych variantoch.

Značka Blancheporte a sortiment

Značka Blancheporte ponúka cenovo dostupnú dámsku pánsku i detskú módu, ktorá môže vyzerať rovnako dobre, ako mnohé značky luxusné. Blancheporte zaručuje perfektný vzhľad za veľmi dobré ceny. Či už sa jedná o svetre, kabáty, nohavice či sukne alebo obuv, so sortimentom doplnkov a šperkov, vyberie si tu každý. Módne kolekcie sú pre všetkých a obsahujú aj veľké konfekčnej veľkosti až do veľkosti 62. Charakteristické je pre túto značku pohodlie, krásne oblečenie a veľmi dobrý komfort. Všetky módne trendy sú obsiahnuté v módnych kolekciách so širokým záberom. Nájdete tu slávnostné oblečenie, kúsky pre každodenný život i športovú módu. Značka Blancheporte ponúka čoraz obľúbenejšie tovar, dámsku, pánsku i detskú módu, šaty, svetre, kabáty, topánky, plavky aj spodnú bielizeň vo všetkých veľkostiach. Nechýba ani široká škála kabeliek, doplnkov a šperkov.