Loap

Značka Loap bola založená v roku 1993, ešte pod názvom Loop. Presný názov Loap vznikol vďaka veľmi jednoduché rovnicu znejúci takto: Logical + Application = LOAP. V preklade to slovenčine znamená rozumné riešenie. Produkty tejto značky sú navrhnuté tak, aby boli predovšetkým vysoko funkčné a naplno vyhovovali všetkým aktivitám, predovšetkým vonkajším a teda outdoorovým. Pohodlné športové oblečenie a outdoorové vybavenie je presne také, aké zrovna hľadáte. U značky Loap sa oblečte od hlavy až k päte a nájdete tu voľnočasové oblečenie vhodné do prírody i do mesta. Značka Loap sleduje módne trendy a inovované technológie materiálov. Oblečenie má atraktívny vzhľad, dokonalé farebné kombinácie a funkčnosť. 

Značka Loap 

Ak ste vyložene športový typ a milujete outdoorové aktivity, vysoko kvalitné produkty Loap vás v žiadnom prípade pri žiadnej aj extrémnej situácii. V ponuke sú softshellové a zimné bundy, nohavice, mikiny, tričká i obuv. Topánky Loap sú vždy podľa aktuálnych trendov a špeciálne určené pre outdoorové aktivity. Môžete si vybrať sandále aj žabky, zimné topánky aj snehule, vhodné aj do veľmi krutých podmienok. Ak milujete cestovanie a radi podnikáte rôzne dobrodružstvá s rodinou a priateľmi, určite potrebujete vhodné vybavenie, doplnky a príslušenstvo, ktoré vás zaručene nesklame ani ďaleko od domova. Ideálne vybavenie do prírody a vysoko kvalitné spoľahlivé produkty značky Loap dokážu zariadiť, že si vaše výlety za dobrodružstvom v prírode užijete na maximum. 

outdoorové príslušenstvo 

Určite si vyberiete aj vo veľa doplnkov ako sú značkové batohy, stany alebo spacáky Loap. Každoročne príde na pulty obchodov najrôznejších produktov a veľa noviniek. Najrôznejšie outdoorové oblečenie, ale aj odevy na bežné nosenie sú v ponuke pre mužov, ženy a deti. Môžete si vybrať z niekoľkých strihov, farebných kombinácií i veľkostí. Naprieč rozmanitým sortimentom sa vždy nájde niečo pre každého. Špičková kvalita, široký výber a priaznivé ceny, to je značka Loap. Ponúka tričká, nohavice, mikiny, bundy, svetre, vesty, šaty, sukne, kraťasy, topánky letné i zimné, snehule, čižmy, členkové topánky aj sandále, rukavice, čiapky, batohy i tašky či spacáky.