Košeľa na sto spôsobov! Ako sa dajú nosiť?

Ak neradi nakupujete oblečenie, oplatí sa mať v šatníku niekoľko univerzálnych kúskov, akými sú napríklad košele. Košele sú známe tým, že sa dajú nosiť na sto spôsobov, navyše nikdy nevyjdú z módy. Medzi aktuálne najhorúcejšie košele sa radí džínsové košele, samozrejme svoje miesto majú v šatníku aj kárované košele alebo klasické spoločenské, vypasované košele, ktoré milujú hlavne ženy, ktoré pracujú v kancelárii. Otázkou teraz je, ako sa nestarnúci košeľa dajú nosiť.

Ako sme spomenuli, košele sa dajú nosiť na sto spôsobov. Celý týždeň môžete nosiť jednu jedinú košeľu, bez toho aby ste sa opakovali so štýlom nosenia.

Klasicky zapnutá košele

Jednou z možností, ako sa dajú košele nosiť, je klasickej zapnutie. Klasicky zapnutej sú vždy vypasované košele, ktoré sa veľmi často nosia k spoločenským nohaviciam alebo k nejakým spoločenským sukniam. Samozrejme sa nosia zapnuté aj kárované košele.

Uviazaná okolo pása

V súčasnej dobe je veľmi populárny takzvaný street style, ktorý umožňuje nosiť košeľu uviazanú okolo pása. Takto uviazané košele sa nosia predovšetkým kárované, ktoré nie sú z tak pevného materiálu ako klasické vypasované košele.

Rozopnuté košele

A samozrejme stále sa nosia košele rozopnuté, kedy je pod nimi jednofarebné, obľúbené tričko. Rozopnuté sú väčšinou kárované košele, ktoré sú opäť nielen pohodlnejšie než vypasované košele, ale taky sú ďaleko príjemnejšie na dotyk. A samozrejme nesmieme zabudnúť na džínsové košele, ktoré sa taky nosia rozopnuté.

Vyhrnuté rukávy sú in

Nesmieme zabudnúť aj na to, že košele sa taky nosia s vykasanými rukávmi. A opäť sa takto nosia nielen kárované košele, ale aj džínsové košele, ktoré sú dnes obrovským trendom. Mnoho ľudí vykasává rukávy aj u vypasovaných košeľou, avšak to sa skutočne nehodí. Vypasované košele sa týmto spôsobom bohužiaľ ničí a nosí sa najmä tak, ako sa nosiť majú.