Michael Kors

Značka Michael Kors je plná vrodeného nadčasového zmysle pre zmyselný pôvab a štýl. Na trh bola uvedená v roku 1981 a pomerne rýchlo sa rozšírila po celom módnom svete. Jedinečná zmes mieša trendy staré klasiky a inovovaného moderného štýlu. Michael Kors tak patrí medzi obľúbené značky. Najznámejší je asi vďaka širokej kolekcii kabeliek, kedy si môžete vyberať z rôznych druhov, ako napríklad kabelky na bežné nosenie, kabelky do ruky aj na rameno. Precízne spracovanie kože, luxusný vzhľad a nadčasový dizajn kabeliek aj ostatných doplnkov od známeho amerického módneho návrhára si obľúbila celá rada celebrít, ako Cameron Diaz Heidy Klum alebo Michelle Obama. 

Módny návrhár Michael Kors 

Návrhár Michael Kors je jeden z ďalších módnych tvorcov, ktorý svojou módou doslova žije. Vyštudoval v New Yorku Fashion Institute of Technology a v 19 rokoch navrhol svoju ucelenú prvú kolekciu. Potom pracoval ako kreatívny riaditeľ pre značku Celine. Zaujal najmä svojou dámskou kolekciou, ktorá ponúkla veľmi krásne a originálne modely. Od roku 2002 navrhuje svoje kolekcie aj pre mužov. V roku 2003 už vystupuje pod vlastnou značkou Michael Kors. V kolekciách kabeliek nájdete kabelky nadčasový dizajn a luxusný vzhľad. Kabelky značky Michael Kors sú žiarivým klenotom pre milovníkov osobitého štýlu. 

Kabelky aj oblečenie Michael Kors 

Móda a doplnky značky Michael Kors dokážu uspokojiť požiadavky najnáročnejších zákazníkov a milovníkov luxusu. Štýl je jedinečný, rafinovaný, vysoko osobitý a originálne. Vo svete udáva módne trendy. Doplnky a oblečenie s obľubou nosia známe hollywoodske hviezdy a môžete ich nosiť aj vy. Okrem osobité dámske, pánske a detské módy táto vysoko módna značka Michael Kors ponúka tiež veľké množstvo luxusných doplnkov, ako sú luxusné kabelky, krásne šperky, hodinky, topánky alebo parfumy, ktorých má na svojom konte viac ako 30. Medzi najobľúbenejšie patria vône Michael Kors sexy Amber, v podobe zvodnej kompozície tvorené kombináciou santalového dreva a bielych kvetov.