Marvel

Kto by nechcel byť raz v živote Captainom amerike alebo Batmanom. Iste každý fanúšik ság Star Wars chcel byť obľúbenou postavou. Na svoje si jednoznačne v otázke superhrdinov prídu aj milovníci ostatných Avengers. Keď sa napríklad v Amerike oslavuje veľmi úspešný sviatok Halloween a deti idú koledovať, každoročne sa stretnete s takými, ktorí sú oblečení práve do kostýmov týchto obľúbených filmových, ale aj animovaných hrdinov. Niet sa teda čomu diviť, keď obľúbená filmová značka Marvel sa dostala až na svoj osobný vrchol, odkiaľ sa pozerá na ďalšie zatiaľ neúspešné značky, ktoré sa túžia dostať za ním na stupne víťazov. Marvel sa totiž stal najúspešnejšou filmovou značkou v americkej histórii a vďaka superhrdinom, ktoré táto značka propaguje, sa nie je čomu diviť. Ide o tie nestarnúci muža s výnimočnými schopnosťami, ktoré pozná celý svet. 

Marvel sa špecializuje predovšetkým na oblečenie potlačené práve týmito superhrdinu. Páni, dámy aj deti si tak prídu na svoje obľúbenca, ktorí ich môžu sprevádzať denne na tričku, mikinách, trenkách či ponožkách. Navyše propagovať superhrdinu je v dnešnej dobe veľmi populárne, najmä na ponožkách. Iste ste do teraz stretli na ulici chlapca alebo dievča, ktorý mal krátke nohavice, ale ponožky mu nahé nohy zakrýval, a tak ste si dobre všimli vzoru, ktorý sa na nich ukazoval. Vždy sa jednalo o práve spomínané postavy z akčných filmov či animovaných rozprávok. Skrátka takí hrdinovia pravdepodobne nestarnú a sú populárne v každom veku vo všetkých generáciách. 

Aj keď sa môže zdať, že sú títo ľudia naozaj na hlavu, keď aj v štyridsiatich rokoch nosia svojich hrdinov na kúskoch oblečenia, nie je tomu tak. Jedná sa o skvelý módny trend, ktorý rozžiari nejeden outfit, a tak sa teda vždy stretnete s obdivom a pochvalou, keď si taký kúsok oblečiete. Keďže tieto potlačené tričká nenájdete len tak niekde, musíte si najskôr naozaj urobiť cestu do jedného z obchodov značky Marvel alebo navštíviť e-shop, kde sa s takými senzačnými vecami stretnete.