Napapijri

Stalo sa to na začiatku deväťdesiatych rokov. Vtedy ešte nikto netušil, že Giuliana Rosset zakladá značku, ktorá nebude len o turistickom vybavení, ako sa pôvodne predpokladalo, ale aj o módnym zameranie pre celú rodinu. Najskôr to bola len jedna jediná predajňa, ale teraz ich sú po celom svete okolo dvoch a pol tisíc! Navyše v roku 2004 bola firma odkúpená americkou holdingovou spoločnosťou a tá značku ešte viac rozvinula a zaviedla do nej aj rozsiahlu outdoorovú kolekciu, ktorú pozná nielen celá Európa, ale aj celý svet. Svoju popularitu si spoločnosť získala predovšetkým vďaka módnym trendom, ktoré sú vždy aktuálne a predovšetkým cenovo prijateľné. 

Najviac sa stretneme v ponuke značky Napapirji s obuvou, a to ako s dámskou, tak s pánskou aj detskou. Jedná sa predovšetkým o pohodlné tenisky, žabky a tiež topánky známej pod slovným spojením slip on. Aj tých je v ponuke habadej, a tak si teda prídu na svoje najmä obľúbencami tejto obuvi. Lenže značka, ktorá pripomína názov papagája, nie je iba o topánkach, ale tiež predovšetkým o dámske, pánske i detské móde. Kde inde by ste hľadali tak skvelé trendy kúsky, keď nie u tejto obľúbenej značky! Samozrejme si na svoje prídu aj tí, ktorí milujú kabelky – teda ženy. Mimo nich si taky v populárnom kamennom obchode nájdete aj hromadu doplnkov, čo iste nadchne taktiež každú ženu! 

Na nadchádzajúcu jar úplne ideálne! 

Táto móda je prevažne vhodná na nadchádzajúcu jar, kedy sa konečne po zimnom spánku prebúdzajú obľúbené tenisky, trhané džínsy a iné. Topánky by ste na tento rok mohli opäť trošku obmeniť, a to napríklad s teniskami značky Napapirji. Keďže sa jedná o veľmi pohodlnú obuv, ktorá nie je v prevedení výrazných farieb, iste si na svoje príde kde kto! Navyše biele topánky sú v dnešnej dobe veľmi moderné, čo iste potvrdí nejedna módne maniačka, a tak sa teda môžete stopercentne spoľahnúť, že ak nasadíte tieto topánky na nôžky, budete vážne štýloví!