Mango

Španielska značka Mango sídli v Barcelone. Ide o nadnárodnú spoločnosť venujúca sa nezabudnuteľnému dizajnu, výrobe a následnému marketingu dámskych odevov a doplnkov. Ponúka ale aj pánsku a detskú módu. Na celom svete je teraz viac ako 1 000 obchodov v 89 krajinách a na 5. kontinentoch. Značka Mango je preslávená svojou spoluprácou so sestrami Monicou a Penelope Cruz. Má vo svojich reklamných kampaniach slávne Top modelky, napríklad ako Claudia Shiffer, Eva Herzigová, Christy Turlington, Naomi Campbell či Karolína Kurková. Jednou z najobľúbenejších kolekcií tvorí Scarlett, ktorá je vytvorená najmä pre svojrázne ženy, ktorý sa neoddávajú typickému ležérnemu štýlu. Nájdete v nej vkusné, svieži a mladistvé modely zvýrazňujúca zmyselné ženské krivky. 

Mango, značka nielen pre celebrity 

So značkou Mango sa dokážu stotožniť aj tie najväčšie celebrity. Najznámejšie modelky celkom jasne vypovedajú o tom, že značka Mango patrí medzi špičku v módnom odvetví. Mango svojím osobitým prístupom neustále posúva módny priemysel ešte oveľa ďalej za hranice súčasnej módy. Značka Mango je známou španielskou značkou, ktorú si obľúbili snáď všetci milovníci módy na svete. V rámci kolekcií tejto značky nájdete tie najhorúcejšie trendy módne sezóny, rovnako ako nadčasovú klasiku, ktorá nesmie chýbať v žiadnom šatníku všetkých žien. Snúbi módne strihy, precízne ušitie i spracovanie s vysokou kvalitou použitých materiálov a ponúka ich v prístupných cenách. 

Značka Mango, pre ženy, mužov aj deti 

Okrem pôvodnej značky Mango určené pôvodne len pre ženy sú už na trhu dostupné i značky Mango man a Mango Kids. Táto značka tak nezaspáva na vavrínoch a neustále rozširuje svoj osobitý sortiment oblečenia a posúva svoje možnosti omnoho ďalej. Na svoje si tak prídu ženy, muži i deti. Značka Mango ponúka dámske, pánske i detské oblečenie, topánky, doplnky, tašky, kabelky, krásne šperky a hodinky. V širokom sortimente nájdete tričká, blúzky, košele, nohavice, bundy aj kabáty.