Timberland

Najmä tohtoročná zima bola naozaj šialená. Teploty siahali pod mínus tridsať stupňov Celzia, snehu bolo po kolená a jediní, kto boli nadšení, boli milovníci zimných športov, pretože sa konečne mohli opäť plnohodnotne zúčastniť lyžiarskych víkendov, ktoré spočívali predovšetkým v opakovanom schádzaní obľúbených zjazdoviek. Lyžiarske centrá mala tento rok naozaj plno, a tak sa nie je čomu diviť, keď to boli jediní odporcovia toho, aby prišla očakávaná odmäk. Lenže aj napriek ich nepriazeň konečne dorazila, a tak sa konečne môžeme tešiť z teplých dní plných slniečka. Zrazu tiež budeme musieť vymeniť veci v šatníkoch a v botníkoch, pretože práve tieto veci sú to, čo počas jarného obdobia nechceme vidieť. Žiadne zmienky o zime, kým samotná zima teda nepríde! 

Mnohí ľudia si budú ale musieť zaobstarať nové Timberland, ktorými sa to v zimnom období doslova všade hemžilo. Rôzne farby boli jediným a zároveň najväčším trendom tohtoročnej zimy. Tieto takzvané farmárky nadobudli popularity naozaj šialenou rýchlosťou. Nikdy vo svojej histórii neboli tak obľúbené, a to už sú naozaj na trhu nejaký ten piatok. Asi možnosť zakúpiť si ich v inej farebnej kombinácii než len v horčicovo hnedej, dalo akýsi signál tým, ktorí si ich v základnej kombinácii kúpiť nechceli. Ovšem tie v horčicovej kombinácii sú rovnako najlepšie, čo si budeme rozprávať. 

Počas jari sa teda musíte rozlúčiť s prevedením, ktoré má v sebe skrytý kožúšok, ktoré nám perfektne zahrieval nohy počas tuhej zimy. Do botníka ale privítajte tie jarné typy, bez ktorých sa jednoznačne nezaobídete. Môžete si byť istí, že táto kúpa nebude zbytočná. Veď značka Timberland je na trhu od roku 1918 a stále sa jedná o trendy topánky. Nebojte, len tak z kurzu sa nedostanú, jedná sa o úplne nadčasovú vec. Investíciu do nej teda jednoducho vrahovia, pretože tie lacné náhrady nestojí za nič. Radšej kvalitu, ktorá vydrží, než aby ste si čo rok museli kupovať nové prevedenie tejto obľúbenej obuvi.