Letní výprodeje

Keď príde obdobie, ktorému všetky milovníčky módy úplne prepadajú, letný výpredaj, môžeme nakupovať pokojne aj v zľavách až 75%. To sa nám počas roka nemôže stať. Univerzálny kúsky berte všetkými desiatimi. Tie môžete nosiť ku všetkému. Obyčajné biele či čierne tielko môžete nosiť na milión spôsobov a oživiť ním každý outfit. Využite teda letných zliav a kúpte si podobných kúskov hneď niekoľko do zásoby. Zoženiete ich pokojne do stovky. 

Džínsy aj balerínky 

Zohnať džínsy, ktoré vám perfektne sadnú je nadľudská úloha. Za džínsy nechceme míňať celý majetok a uloviť nejaké v čase letných výpredajov, znamená vyraziť včas, aby ste zohnali svoju veľkosť. Máte možnosť zohnať originálne džínsy či nohavice, ktoré neboli vypredané. Aj z takéhoto kúsku možno vytvoriť módny boom. Letné výpredaje sa vzťahujú aj na obuv a doplnky. Zohnať aspoň jedny úžasné baleríny a lodičky v neutrálnych tónoch za pár korún je super. Stačí hľadať na tých správnych miestach. Prihoďte aj nejaké tenisky navyše. 

Maxi kabáty, bundy a svetre 

Letný výpredaj neznamená len výpredaj len v podobe letných kúskov. Myslite už v lete tiež na to, že za pár mesiacov príde tiež jeseň a zima. Čoskoro začnú chladnejšie rána i večery. Pozrite sa teda, aj po svetra, bundičke aj maxi ľahkom kabáta, alebo dlhom propínacím svetra. Určite nebudete ľutovať. Keď už budete nakupovať, dajte si finančnú hranicu. Letné výpredaje sú v znamení veľkého bláznovstvo, ale aj úžasného dobrodružstva plného adrenalínu, aký úlovok si dnes odnesieme. Majte svoje výdavky pod kontrolou, inak miniete naozaj hotový majland. Musíte vedieť, kedy prestať, a preto si stanovte finančnú hranicu na svoje hýrenie a míňanie. Aj za tisícku si nakúpite veľa super kúskov. Navyše si uvedomte, že nejde o to, mať nabité šatníkové skrine, ale módne kúsky, ktoré budete naozaj nosiť.