Kožená taška alebo pánsky ekvivalent dámskej kabelky

Pre každú ženu je dôležitá kvalitná kabelka. Teda, presnejšie povedané, niekoľko kabeliek. Muži sú v tomto ohľade trochu skromnejší a vystačia si spravidla s jedným kúsok. Ale zato kvalitným. Či už sa jedná o batoh alebo tašku, pre mužov slúži ako univerzálny doplnok ku každému outfitu. Musí byť teda nielen praktický, ale zároveň aj elegantný. Pre všetkých mužov, ktorí majú radi štýl prinášame elegantné kožené tašky, ktoré sa stanú ideálnym parťákom na firemné rokovania alebo obchodné cesty.

Prečo koženú tašku od Danny P.?

Neuspokojíme sa s málom. Chceme pre našich zákazníkov to najlepšie. Zakladáme si na kvalite materiálov a pre tie najlepšie sme vyrazili priamo do Talianska. No skutočne. Nie sme žiadni trochári.

Kožené tašky majú veľmi funkčnú konštrukciu a prepracovaný dizajn, ktorý povýši váš look ešte o stupeň vyššie.

Sú konštruované tak, aby pojali všetky nevyhnutnosti na obchodnú schôdzku, teda notebook, nabíjačku, peňaženku a pod. Tašky majú vo vnútri niekoľko vreciek, ktoré zároveň slúžia ako organizér. Tým najmenej náročným businessmanom dokonca taška poslúži aj na obchodnú cestu, nejaké to miesto na čistú košeľu sa nájde.

Minimalistická čierna alebo nekonvenčná hnedá?

Či už sa vo svojom štýle chcete držať viac pri zemi a siahnete po univerzálnej čiernej taške, rozhodne chybu neurobíte. Pokiaľ ste otvorení netradičnej hnedej farbe, rozhodne váš výber podporíme.

Nemusíte sa báť, že by hnedá kožená taška pôsobila v rámci vášho štýlu nepatrične. Pokiaľ s taškou zladíte ešte nejaký kúsok z vašich doplnkov, napríklad topánky alebo opasok, budete na meetingu za hviezdu.

Je na vás taška veľmi veľká?

Pokiaľ si vystačíte iba s tabletom alebo s notebookom, môžete omrknúť aj našu širokú ponuku obalov na laptopy a tablety. Sú vyrobené na mieru pre niektoré typy zariadení, ale určite nájdeme puzdro aj pre váš tablet alebo notebook.

Všetky naše produkty si môžete dokonca nechať podpísať. Čo tým myslíme? Na obal na notebook vám radi vyryjeme iniciály alebo dátum narodenia potomka, ktoré budete mať na obchodnej ceste vždy na očiach.

Zároveň sú naše tašky originálnym darčekom. Takže ak máte doma nadšeného manažéra alebo štýlového obchodaka, rozhodne na našu ponuku mrknite.

Aké materiály sa používajú?

Kožené tašky sú klasickým a populárnym doplnkom pre mužov aj ženy. Kožené tašky sa vyrábajú z rôznych druhov kožených materiálov, ktoré sa líšia vzhľadom, kvalitou a cenou. Niektoré z najčastejšie používaných kožených materiálov na výrobu tašiek sú:

  • Hovädzia koža: Tento druh kože sa často používa pri výrobe luxusných tašiek. Je pevná a odolná proti oteru, takže tašky z hovädzej kože sú veľmi trvanlivé.
  • Teľacia koža: Teľacia koža je jemná a má mäkký povrch. Tento druh kože sa často používa na výrobu kvalitných tašiek, ktoré sú mäkké a pohodlné na nosenie.
  • Bravčová koža: Tento druh kože je cenovo dostupnejší a používa sa na výrobu lacnejších tašiek. Má hrubší povrch ako teľacia koža a hovädzia koža.
  • Koža z iných zvierat: Okrem kože z hovädzieho, teľacieho a bravčového mäsa sa používajú aj iné druhy kožených materiálov, ako napríklad krokodílie a hadie.
  • Umelá koža: Umelá koža je vyrobená z materiálov, ktoré neobsahujú skutočnú kožu. Tento druh materiálu sa používa na výrobu lacnejších a cenovo dostupných tašiek.