3 módne prehrešky, ktorých sa páni dopúšťajú

Hoci to asi každý muž popiera, tak aj páni milujú módu. Predsa len mnoho mužov dbá na to, aby boli pekne oblečení, pretože sa chcú páčiť ženám. Ženy veľmi dobre vedia, že ak sa muž vie obliecť, potom je väčšinou aj zodpovedný a sebestačný. Ak sa chodí ako vandrák, potom to asi nebude partie, s ktorou by sa mohlo žiť do konca života. Ovšem páni sa veľakrát pekne neobliekajú len kvôli ženám, ale hlavne kvôli tomu, že sa chcú páčiť sebe.

Páni teda v posledných rokoch tiež chodia veľmi často nakupovať, pretože skrátka chcú byť taky pekní a pekný. Občas sa dokonca aj pochváli za pekný look, čo však nie je typická samochvála, ale len chvála, pretože ak sa my nepochválíme, nikto to za nás neurobí. Ostatne je nutné spomenúť, že v posledných rokoch sa móda zameriava skôr na vkusnú pánsku módu, než na tú vkusnou dámsku. A tak páni majú aktuálne oveľa širšej ponuky oblečenia, z ktorých si rozhodne musí vybrať aj tí najviac vyberaví páni.

Avšak je nutné spomenúť, že aj keď sa rad mužov naozaj snažia pôsobiť skvostne, rovnako sa mnoho z nich dopúšťa radu prehreškov, ktoré by sa mali obmedziť. Aké to sú?

1) Tepláky do mesta!

Síce sú tepláky aktuálne veľmi štýlové a nájdeme ich v mnohých skvelých prevedeniach v obchodoch, ale rozhodne by ste mali mať na pamäti, že je to stále domáce oblečenie, ktoré sa môže nosiť maximálne doma, na záhrade, možno do blízkeho obchodu alebo na poštu. Do mesta – napríklad do kaviarne, reštaurácie alebo baru – sa naozaj nehodí!

2) Košeľa s krátkym rukávom

Síce sú košele s krátkym rukávom aktuálne dostupné snáď všade, to však neznamená, že keď sú košele dostupné, tak sú hneď moderné. Radšej siahnite po klasických dlhých rukávoch, ktoré sú vždy dobrá voľba.

3) Ponožky v sandáloch!

Či už si môžu páni dávať na túto obuv sebeväčšia pozor, vždy sa niekto nájde, kto tie ponožky do tých sandálov predsa len dá. Stop ponožkám a stôp sandálom v lete! A konečne sa tak zamedzí tomuto šialenému módnemu prehrešku!