Kilpi

Značka Kilp sa špecializuje na športové oblečenie. Základom pri výrobe tohto športového oblečenia a doplnkov Kilp je kvalita spracovania, dôraz kladený na detaily a stále inovované preverené zvolenej technológie. V roku 2016 bol jej sortiment rozšírený novo aj o kolekciu cyklistického oblečenia. Poteší vás vysoko priedušné bundy, dresy, nohavice, kraťasy, tričká a veľa ďalších doplnkov, ktoré uvíta každý nadšený cyklista. V ponuke nájdete kvalitné bežecké oblečenie značky, ktoré si zamiluje každý, kto holduje behanie. Vysoká kvalita vás ochráni za všetkých okolností a môžete očakávať veľmi spoľahlivú ochranu pred všetkými vonkajšími vplyvmi zhoršeného počasia. Pokrokový materiál Siberium prešiel viac než desaťročným vývojom, je založený na princípe vrstvenie laminátov, je pevný, vysoko priedušný a elastický. 

Oblečenie Kilp je funkčné a spoľahlivé 

Značka Kilp našla svoju inšpiráciu v severe a sústredí sa najmä na výrobu outdoorového oblečenia a všetkých možných doplnkov. Všetky produkty sú testované práve ľuďmi žijúcimi na severe, teda jeho veľkú nespútanosťou, odolnosťou, hrdosťou a veľkými nárokmi bez akýchkoľvek kompromisov. Pokiaľ si teda chcete zimu úplne dokonale užiť bez obmedzovania, musíte sa na ňu dokonale pripraviť. Značka Kilp znamená v preklade doslova fínsky štít, vybudovanú obranu proti drsným podmienkam, ktorú v zime potrebujete iste aj vy. Na produkty sa môžete spoľahnúť aj v tých veľmi krutých zimných podmienkach, ktoré nám často nadeľuje sama príroda. Čaká vás bezpečia a dokonalá ochrana. 

Nekompromisná kvalita značky Kilp 

Ak máte radi veľké výzvy, užívate si výšľap do výšok hôr, utekáte do prírody k samote a tichu, milujete túry na bežkách alebo lyžiach, oblečte si pre chvíle oddychu oblečenie Kilp. Zaručene si každý vyberie a prídete na svoje. Táto skvelá značka outdoorového oblečenia a doplnkov ponúka produkty testované v tých najextrémnejších podmienkach a pripraví vás aj na krutú zimu. Kompletnú výbavu na zimu, ale aj leto. Značka Kilp Vhodné oblečenie pre mužov i ženy do mesta, do prírody, na športovanie aj chvíle relaxácie a do každej situácie. Veľa účelových, spoľahlivých a dizajnových overalov aj búnd, skvele padnúce nohavice, spodná i funkčné prádlo, štýlové mikiny, tričká, tašky i doplnky.