Hitom leta sú plameniaky, bodkami a slamené doplnky!

Tohtoročné leto doplní klasické trendy o výraznejšie farby a neobvyklé vzory. 

Leto nás priamo nabáda do nosenie veselých farieb a nových vzorov. Slnko prináša pozitívnu energiu, ktorá sa premieta nielen na našej nálade, ale aj v našom outfite. Túžba po farebnosti a veselých tónoch je vďaka pestrofarebné prírode úplne prirodzená. Tiež módny návrhári sa inšpirovali farebnosťou prírody, exotickým vtáctvom a tropickými kvetmi. Svoju kreativitu môžete premietnuť nielen do oblečenia. 

Bodky kde sa pozrieš 

Novo sa nám preniesli bodkami tiež na veci, ktoré denne používame. Takže ak chcete byť IN kúpte si bodkovaný hrnček na kávu. Cestovateľky môžu ohromiť bodkovaným cestovným kufrom. A módne bodky siahajú až do našich spální v podobe bodkovaných vankúšikov, obliečky. 

Samozrejme leto je znamením slniečka, vody, plaviek a opaľovanie. Pokiaľ chcete zabodovať aj na pláži zvoľte bodkované plavky. Retro štýl tento rok frčí, takže sa nebojte je doplniť širokou čelenkou alebo gumičkou, ktorá nielen, že skvele vyzerá, ale tiež poslúži na uchytenie vlasov a váš účes zostane suchý. 

Slama nielen v stodole 

Slama či jej imitácia je jedným z najväčších trendov tohtoročnej sezóny. Nákupom také kabelky, klobúku alebo netradičných topánok, ktoré využijete na pláž alebo piknik s priateľmi, ohromíte svoje okolie. Musíme ale dávať pozor na kombinovanie týchto slamených doplnkov, ktoré sú samy o sebe dosť výrazné, a preto volíme jednoduchý outfit.