ECCO

Začiatky spoločnosti siahajú do roku 1963, kedy práve značka Ecco bola založená. Avšak po niekoľko rokov až do roku 1978 sa jednalo len o bežnú firmu, ktorá mala iba víziu a sen stať sa kvalitným výrobcom obuvi uznávaným na celom svete. Úspechy však rástli iba v rodnom Dánsku, ale mimo túto krajinu sa o nej takmer ani nepočulo. Toho istého roku prišla na trh s niekoľkými kolekciami topánok, ktoré sa radili naozaj k tým revolučným, pretože doteraz nikde také topánky neboli. Išlo totiž o prvé topánky na celom šírom svete, ktorých podrážka obsahovala logo firmy. To dovtedy ešte nikto nepredstavil. Možno práve toto bolo prelomové a zariadilo úspech na mimoriadnej úrovni. Úspech má určite celá spoločnosť zariadený aj niekoľko rokov dopredu. V súčasnosti sa jedná o jednu z najvyhľadávanejších firiem s obuvou.

Ecco sa zameriava predovšetkým na obuv, a to ako v pánskom, tak v dámskom i detskom prevedení. Kvalitne obliekaná tak môže chodiť naozaj celá rodina. Okrem iného sa v posledných rokoch značne rozbehol aj predaj doplnkov, a to hlavne kabeliek a tašiek. Tie sú totiž vždy hlavným doplnkom k obuvi, a tak sa nie je čomu diviť, že sa firma zamerala ďalej aj na túto výrobu. Vždy je dobré kúpiť kabelku a obuv v jednom obchode, pretože len tak docielime perfektné zladenosti.

Najviac populárne sú prevažne tenisky, ktoré majú veľa podôb. Obľúbené sú hlavne tie športovejší, ale popularite sa nevyhli ani tie extravagantné a, v porovnaní s ostatnými teniskami na trhu, úplne odlišnými. Odlišnosť je predovšetkým vo vizáži a vzhľadu. Čo sa týka kvality, tak všetky spadajú do jedného vreca. Každá topánka je totiž hotový unikát plný kvality. Medzi ďalšie populárne kúsky sa radí aj čižmy alebo v letných mesiacoch aj sandálky.

Keď mu teda premýšľate a uvažujete nad kúpou novej obuvi do svojho botníku na nadchádzajúce jarné a následne i letnú sezónu, zamerajte sa jednoznačne na kvalitu. Tú nájdete v širokej škále ponuky topánok značky Ecco.